Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 5 – Stodůlky projekt Jižní výhledy

Nové byty u metra Stodůlky

Moderní, cenově dosažitelné bydlení v zeleni na okraji Prahy, zároveň ale jen 15 minut metrem vzdálené od pulsujícího centra metropole. Takové jsou Jižní výhledy, aktuálně nejžádanější bytový projekt na trhu. Zelené přírodní střechy jednotlivých viladomů se postarají o tepelný komfort a společně s novým prostorným parkem zajistí zdravé životní prostřední a klid. Kvalita bydlení v moderních viladomech je umocněna prostornými balkony nebo atraktivními střešními terasami pro dokonalou relaxaci. Nechybí ani tolik populární byty s předzahrádkami, které zde téměř nahradí bydlení v rodinném domě. Jižní výhledy tak představují ideální místo pro život nejen pro mladé lidi s velmi aktivním životem, ale také pro rodiny s dětmi.

Z prosluněných nízkopodlažních viladomů je to jen kousek do přírody v okolí Dalejského potoka či Prokopského údolí. Do centra města se lze pohodlně dostat za 15 minut díky blízkosti hned dvou stanic metra trasy B (Stodůlky a Luka). Perfektní občanskou vybavenost zajišťuje několik mateřských a základních škol, kam se lze pohodlně dostat pěšky. Pro děti tu budou hned tři dětská hřiště a také zcela nové sportoviště. Stejně tak je zde nepřeberné množství obchodů nejen pro každodenní nákupy.

Termín dokončení:* DOKONČENO
další etapa: leden 2019
Počet bytů: 392 celkem / 57 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.328.847 Kč
2+kk
od 4.904.520 Kč
3+kk
od 6.165.265 Kč
4+kk
od 8.392.355 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU JIŽNÍ VÝHLEDY


 • A
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • F
  46 bytů / 27 volných
  Termín dokončení: listopad 2019
 • B
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • G
  29 bytů / 10 volných
  Termín dokončení: říjen 2019
 • C
  46 bytů / 3 volných
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • H
  29 bytů / 3 volných
  Termín dokončení: leden 2019
 • D
  46 bytů / 4 volných
  Termín dokončení: leden 2019
 • I
  29 bytů / 1 volných
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • E
  46 bytů / 9 volných
  Termín dokončení: říjen 2019
 • J
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - dokončené
 • Byty - ve výstavbě
 • Připravované byty

Dopravní dostupnost

Stanice metra B Stodůlky nebo Luka je vzdálena jen pár minut chůze od lokality. Pro noční dopravu je možné využít linku 904 ze zastávky Sídliště Stodůlky. Autem trvá cesta na Rozvadovskou spojku (napojení na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5) 2 minuty a 15 minut do centra Prahy.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelny

U koupelen je na výběr z 20 možností provedení obkladů. Za drobný příplatek lze vybírat až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout. Klienti si také mohou zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Na výběr máte z 10 dekorů plovoucích laminátových podlah do všech obytných místností včetně kuchyňského koutu a šaten. V koupelnách, na WC, v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi bude realizovaná nadstandardní keramická dlažba. Na balkonech, terasách a lodžiích bude položená mrazuvzdorná dlažba.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a s obložkovou zárubní z vnější strany. U vnitřních dveří máte na výběr ze 7 dekorů. Dveře ze vstupní chodby do obývacího pokoje jsou prosklené, všechny ostatní plné s kvalitním nerezovým kováním. Obložková zárubeň bude provedena ve stejném dekoru. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkovací stání v blízkosti domu.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy B, centrální vytápění, vlastní měření tepla pro každý byt.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet v bytech prvního nadzemního podlaží a dalších vybraných bytech.
Detailní popis provedení pro bytové domy A, B, D, H, J
Detailní popis provedení pro bytové domy C, I
Detailní popis provedení pro bytové domy E, F, G

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí