Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 10 – Uhříněves DOKONČENO Všechny byty v projektu jsou vyprodány. projekt Nad Volyňkou

Moderní nové byty v zeleni ve vilové čtvrti

Komorní projekt bytových viladomů Nad Volyňkou se nachází v oblíbené pražské rezidenční části, která disponuje veškerou občanskou vybaveností. Z jedné strany je projekt obklopen zelení a z druhé navazuje na poklidnou čtvrť rodinných domů. K procházkám a aktivnímu trávení volného času vybízí oblast přírodního parku Botič-Milíčov vzdálená jen 5 minut pěšky. Odpočinek a relaxaci nabízí nedaleká Hostivařská přehrada s okolním rozsáhlým lesoparkem, kam se dá dostat za tři minuty autem.
Termín dokončení:* DOKONČENO
Počet bytů: 0 celkem / 0 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Popis cesty autem


Z Jižní spojky ve směru Štěrboholy sjeďte na exitu Zahradní město do ulice Švehlova. Po ulici Švehlova jeďte rovně cca 2,4 km. Na světelné křižovatce odbočte vpravo do ulice Hornoměcholupská. Na dalším kruhovém objezdu stále pokračujte 2. výjezdem ulicí Hornoměcholupská. Po cca 2 km odbočte doleva do ulice Františka Diviše. Pokračujte asi 1 km až na křizovatku s ulicí Podleská a dorazíte k lokalitě, která se nachází po pravé straně.

Popis cesty MHD


Ze stanice metra C Háje autobusy č. 267, 382 nebo 383 jeďte na zastávku Na Blanici. Lokalita se nachází asi 50 m od autobusové zastávky směrem k centru.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

Koupelny jsou ve všech bytech již dokončeny. Vybrali jsme oblíbené varianty moderních sérií obkladů a dlažeb, které splňují estetické a technické požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty (závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout). V rámci nadstandardního provedení je v některých jednotkách osazeno umyvadlo se závěsnou skříňkou a zrcadlem.

Podlahy

Jednotky jsou již dokončeny včetně kvalitních plovoucích laminátových podlah. V předsíních a komorách je realizována nadstandardní keramická dlažba. Na balkonech a terasách je dlažba mrazuvzdorná.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu. Vnitřní dveře jsou do obývacího pokoje prosklené, ostatní plné s obložkovými zárubněmi.

Technika

Do všech bytů jsou dovedeny moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je do všech pokojů.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy je B. Každý byt má vlastní měření tepla.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní parkovací stání pro rezidenty. Vjezd do bytového domu je přístupný pomocí dálkového ovládání. Návštěvy mohou pohodlně využít parkovací stání v blízkosti domu.
Detailní popis provedení

Fotografie / vizualizace projektu

Virtuální prohlídka projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Bytové domy A-C
    DOKONČENÉ

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí