Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 3 – Žižkov DOKONČENO Všechny byty v projektu jsou vyprodány. projekt Residence Garden Towers

Luxusní nové byty v centru za dostupné ceny

Bytový areál Residence Garden Towers, který se nachází v ulici Olšanská v Praze 3 – Žižkově, je nejvýznamnějším developerským projektem realizovaným v širším centru Prahy za posledních 25 let. Nabízí celkem 700 vysoce kvalitních a přitom cenově dostupných bytových a nebytových jednotek. Zájemci si mohou vybírat ze všech dispozic bytů – od praktických bytů a ateliérů 1+kk pro jednotlivce nebo mladé páry až po prostorné 4+kk pro rodiny s dětmi.

Území Žižkova se nachází v širším centru Prahy a díky kompletní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti kamkoli po Praze patří k nejatraktivnějším lokalitám pro bydlení. Těžko si lze představit lepší lokalitu, která by umožnila rezidentům žít doslova v centru dění a zároveň v klidu a zeleni.
Termín dokončení:* DOKONČENO
Počet bytů: 628 celkem / 0 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKAŽIVOT V LOKALITĚ RESIDENCE GARDEN TOWERS

NONSTOP RECEPCE S BEZPEČNOSTNÍM KAMEROVÝM SYSTÉMEM:


  • Dohled nad bezpečností, pořádkem a funkčností společných prostor a okolí bytového areálu
  • Průběžná kontrola kamerového systému se záznamem a několikrát denně kontrolní obchůzka bytového domu a okolí
  • Recepční služby v českém a anglickém jazyce: přebírání poštovních zásilek a balíků, objednávání služeb, ohlášení návštěvy majitelům bytů, informační služby, obsluha parkoviště atd.
  • Přivolání a zpřístupnění prostor pro správcovskou a úklidovou službu, případně bezpečnostní službu, policii, hasiče nebo záchrannou službu
  • Zajištění první pomoci a defibrilátoru v případě potřeby

Nízké náklady na provoz recepce – cca 6 Kč/m2 plochy jednotky měsíčně vč. DPH.

Kontakt – recepce Residence Garden Towers
(+420) 603 500 656

Popis cesty autem


Z Jižní spojky sjeďte na exitu Pražský okruh/Brno Plzeň/Č. Budějovice/Spořilov/Michle do ulice Chodovská, která přechází do ulice Bohdalecká, U vršovického hřbitova, U Slavie a Bělocerkevská. Na konci ulice odbočte doleva do ulice Ruská. Po 56 m se stočte mírně doprava do ulice Benešovská. Po 800 m odbočte vpravo do ulice Korunní a na 2. odbočce doleva zahněte do ulice Jičínská. Po 750 m odbočte doprava do ulice Olšanská. Lokalita se nachází po 500 m na levé straně.

Popis cesty MHD


Ze stanice metra A Flora jeďte tramvají č. 10 nebo 16 na zastávku Nákladové nádraží Žižkov. Z této zastávky se vraťte asi 100 metrů na světelnou křižovatku a dejte se vpravo do ulice Olšanská. Pokračujte touto ulicí asi 200 metrů. Lokalita se nachází v této ulici po levé straně naproti Olšanské poliklinice.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Luxusní provedení REZIDENCE

Koupelna

Koupelny jsou ve všech bytech již dokončeny. Vybrali jsme oblíbené varianty moderních sérií obkladů a dlažeb, které splňují estetické a technické požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty (závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout s vaničkou z litého mramoru). V rámci nadstandardního provedení je v některých jednotkách osazeno umyvadlo se závěsnou skříňkou a zrcadlem.

Podlahy

Do obytných místností a šaten je na výběr ze 7 dekorů dřevěných třívrstvých podlah. V předsíních a komorách je realizována velkoformátová rektifikovaná keramická dlažba. Na balkonech a terasách je dlažba mrazuvzdorná.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany. Z vnitřní strany jsou na povrchu v nadstandardním provedení bílá dýha s krycími lištami. Vnitřní dveře jsou do všech obytných místností prosklené, ostatní plné s obložkovými zárubněmi. Na výběr je 7 barevných dřevěných dekorů.

Sádrokartonové podhledy

V koupelnách, na WC a chodbách jsou sádrokartonové podhledy s moderními bodovými světly.

Technika

Do všech bytů jsou dovedeny moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je do všech pokojů. Ve všech jednotkách je elektronické zabezpečovací zařízení a domovní videotelefon.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy je B. Každý byt má vlastní měření tepla. V hlavní koupelně (v některých jednotkách ve všech koupelnách) je elektrické temperování dlažby.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní parkovací stání pro rezidenty. Vjezd do bytového domu je přístupný pomocí dálkového ovládání. Návštěvy mohou pohodlně využít parkovací stání v blízkosti domu.

NAVÍC

Místo standardních štukových omítek je v některých jednotkách provedena nadstandardní příplatková sádrová stěrka stěn a stropů.
Detailní popis provedení REZIDENCE

Virtuální prohlídka projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Lokalita
    DOKONČENA

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí