Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 5 – Smíchov DOKONČENO projekt Rezidence Na Bertramce

Komorní rezidenční projekt v parku v centru u metra

Nově dokončený komorní rezidenční projekt v tom nejkouzelnějším koutu Prahy. To je Rezidence Na Bertramce. Najdete ji přímo v parku, naproti legendární usedlosti Bertramka, kde pobýval i Wolfgang Amadeus Mozart. Přestože je rezidence obklopená zelení, je v podstatě v centru města několik minut chůze od stanice metra Anděl s komplexní nabídkou služeb a širokými možnostmi nákupu. Luxusní projekt nabízí jen 41 bytů všech dispozic včetně dvou unikátních mezonetů s velkými střešními terasami, které nabízejí to nejcennější – naprosté soukromí a výhled do zeleně a na historickou Prahu. Byty jsou vybaveny předokenními žaluziemi a rekuperací, která zajistí neustálý přísun čerstvého vzduchu a tím zdravé prostředí.

Projekt je připraven k okamžitému nastěhování. Přesto mají zájemci možnost vybrat si ze široké škály dekorů podlah a vnitřních dveří pro individuální sladění interiéru.
U všech bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Zjistit více
Termín dokončení: DOKONČENO
Počet bytů: 41 celkem / 5 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

3+kk
11.722.244 Kč
4+kk
od 9.615.620 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), luxusní provedení REZIDENCE/exkluzivní provedení PREMIUM, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKAVIDEO O PROJEKTU REZIDENCE NA BERTRAMCE  • A
    41 bytů / 5 volných
    Termín dokončení: DOKONČENO

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

  • Byty - dokončené

Dopravní dostupnost autem

Dostupnost autem je bezproblémová a zejména díky bezprostřednímu napojení na městský okruh se lze pohodlně dostat do všech částí Prahy a stejně tak i za její hranice.

Dopravní dostupnost MHD

Velkou výhodou Bertramky je blízká stanice metra Anděl (trasa B), a také celá řada tramvajových a autobusových linek včetně nočních spojů. Zastávka tramvaje Bertramka je jen 5 minut od projektu. Linky 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 20, 21, 22, 25 vás dovezou do centra za 10 minut.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

Koupelny jsou ve všech bytech již dokončeny. Vybrali jsme oblíbené varianty moderních sérií obkladů a dlažeb, které splňují estetické a technické požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty (závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout s vaničkou z litého mramoru). V rámci nadstandardního provedení je v některých jednotkách osazeno umyvadlo se závěsnou skříňkou a zrcadlem.

Podlahy

Do obytných místností a šaten je na výběr ze 7 dekorů dřevěných třívrstvých podlah. V předsíních a komorách je realizována velkoformátová rektifikovaná keramická dlažba. Na balkonech a terasách je dlažba mrazuvzdorná.

Dveře a okna

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany. Z vnitřní strany jsou na povrchu v nadstandardním provedení bílá dýha s krycími lištami. Vnitřní dveře jsou do všech obytných místností prosklené, ostatní plné s obložkovými zárubněmi. Na výběr je 7 barevných dřevěných dekorů. Pro byty v provedení Premium jsou na výběr celoplošně lepené duoparkety. Standardem jsou moderní dřevěná okna (eurookna).

Sádrokartonové podhledy

V koupelnách, na WC a chodbách jsou sádrokartonové podhledy s moderními bodovými světly.

Technika

Do všech bytů jsou dovedeny moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je do všech pokojů. Ve všech jednotkách je elektronické zabezpečovací zařízení a domovní videotelefon.

Vzduchotechnika

Ve všech bytech nabízíme moderní a ekologický systém výměny vzduchu pomocí řízeného větrání s rekuperací tepla. Je tak zaručena stabilní teplota v bytě, a hlavně nepřetržitý přísun hygienicky čistého vzduchu. Tento způsob větrání tedy přispívá ke zdravějšímu klimatu bez nežádoucího prachu, hluku či pylových alergenů, a to při zajištění optimální vlhkosti vzduchu. Navíc je velmi efektivně zužitkováno odpadní teplo v domácnosti, čímž se výrazně snižuje energetická náročnost objektu, byty v provedení Premium mají rekuperaci také s chlazením přívodního vzduchu.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy je B. Každý byt má vlastní měření tepla. V hlavní koupelně (v některých jednotkách ve všech koupelnách) je elektrické temperování dlažby.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní parkovací stání pro rezidenty. Vjezd do bytového domu je přístupný pomocí dálkového ovládání.

NAVÍC

Na jižní, jihovýchodní straně a v jihozápadním rohu objektu jsou před okny venkovní žaluzie.
Detailní popis provedení REZIDENCE Detailní popis provedení PREMIUM

Fotografie standardů

Fotografie / vizualizace projektu

Panorama

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Bytový dům
    DOKONČEN

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí