Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 5 – Stodůlky NOVINKA projekt Jižní výhledy

Bydlení v zeleni u metra Stodůlky

Moderní, cenově dosažitelné bydlení v zeleni na okraji Prahy, zároveň ale jen 15 minut metrem vzdálené od pulsujícího centra metropole. Takové jsou Jižní výhledy, aktuálně nejžádanější bytový projekt na trhu. Najdete ho v oblíbené rezidenční lokalitě, jen pár kroků od stanice metra Stodůlky a Luka. Z prosluněných nízkopodlažních viladomů je to jen kousek do krásné přírody v okolí Dalejského potoka či Prokopského údolí. Perfektní občanskou vybavenost zajišťuje hned několik mateřských a základních škol, které jsou jen kousek pěšky od domu. Stejně tak je zde nepřeberné množství obchodů nejen pro každodenní nákupy. Pohodlně se noví majitelé dostanou i do centra města.

Zelené přírodní střechy jednotlivých viladomů se postarají o tepelný komfort a společně s novým prostorným parkem zajistí zdravé životní prostřední a klid. Pro děti tu budou hned tři dětská hřiště a také zcela nové sportoviště. Komfort bydlení v moderních viladomech je umocněn prostornými balkony nebo atraktivními střešními terasami pro dokonalou relaxaci. Nechybí ani tolik populární byty s předzahrádkami, které zde téměř nahradí bydlení v rodinném domě.
Termín dokončení:* říjen 2018
Počet bytů: 345 celkem / 63 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.270.140 Kč
2+kk
od 4.661.295 Kč
3+kk
od 5.765.525 Kč
4+kk
od 8.039.650 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU JIŽNÍ VÝHLEDY


 • A
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: říjen 2018
 • G
  29 bytů / 16 volných
  Termín dokončení: říjen 2019
 • B
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: listopad 2018
 • H
  29 bytů / 5 volných
  Termín dokončení: leden 2019
 • C
  46 bytů / 3 volných
  Termín dokončení: prosinec 2018
 • I
  29 bytů / 3 volných
  Termín dokončení: prosinec 2018
 • D
  46 bytů / 8 volných
  Termín dokončení: leden 2019
 • J
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: říjen 2018
 • E
  46 bytů / 28 volných
  Termín dokončení: říjen 2019

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - ve výstavbě
 • Připravované byty

Popis cesty autem


Z Rozvadovské spojky sjeďte na výjezdu Řepy/Stodůlky. Odbočte vpravo do ulice Jeremiášova. Lokalita se nachází po 1,4 km po pravé straně.

Popis cesty MHD


Jděte pěšky ze stanice metra B Stodůlky Hábovou ulicí, po cca 150 m zahněte vpravo do ulice Vackova a pokračujte dále po chodníku na přechod. Lokalita se nachází na pravé straně.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

U koupelen je na výběr z 20 možností provedení obkladů. Za drobný příplatek lze vybírat až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout.Klienti si také mohou zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a šatnách. Na výběr je 12 dekorů podlah. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi. Na terasách, balkonech a lodžiích je mrazuvzdorná dlažba.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu, obložková zárubeň je z vnější strany. Ze vstupní chodby do obývacího pokoje jsou prosklené, ostatní plné. Na výběr je 7 dekorů. Zárubně jsou obložkové ve stejném dekoru. Kování je kvalitní nerezové. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních i datových kabelů je do všech pokojů.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy B, centrální vytápění, vlastní měření tepla pro každý byt.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkovací stání v blízkosti domu.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet v bytech prvního nadzemního podlaží a dalších vybraných bytech.
Detailní popis provedení pro bytové domy A, B, D, H, J
Detailní popis provedení pro bytové domy C, I
Detailní popis provedení pro bytové domy E, G

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí