Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 5 – Zličín DOKONČENO projekt Metropole

Poslední etapa bytů u metra Zličín

Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v hlavním městě. To je Metropole na pražském Zličíně. Jeden z nejrozsáhlejších bytových projektů, které kdy byly v Praze realizovány, se dočkal poslední etapy. V bezprostřední blízkosti stanice metra B – Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín je nově v nabídce posledních 15 čerstvě dokončených bytů. Zájemci si mohou vybírat zejména z praktických a efektivních bytů 1+kk pro jednotlivce, ale také bytů 2+kk a 3+kk pro rodiny.

Bytový areál stojí v blízkosti velkého obchodně- zábavního centra Metropole Zličín s hypermarketem Albert, mnoha dalšími obchody, restauracemi, službami a multikinem. Kromě toho jsou v okolí zastoupeny také obchodní řetězce Tesco, Globus, Ikea a další. Nedaleko se nachází pošta, mateřská a základní škola, zdravotnická zařízení, lékárna a knihovna. Sportovní vyžití zajišťuje několik sportovních areálů, tenisová škola a fitness centrum. Velkou výhodou je i vynikající spojení na letiště i do centra města.
U většiny bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Zjistit více
Termín dokončení: DOKONČENO
Počet bytů: 131 celkem / 1 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

2+kk
4.541.506 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.
 • A1
  43 bytů / 1 volných
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • D1
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • B1
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • E1
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • C1
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - dokončené

Dopravní dostupnost autem


Z Pražského okruhu sjeďte na Rozvadovskou spojku a na prvním sjezdu odbočte do Řevnické ulice. Na konci ulice odbočte vlevo do ulice Na Radosti. Lokalita se nachází po pravé straně. 20 min. autem do centra Prahy (Václavské náměstí)

Dopravní dostupnost MHD


Pět minut chůze ke stanici metra B – Zličín a k Metropoli Zličín. Do 5 min. chůze k autobusovým zastávkám – linky 100, 130, 164, 180, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 336, 347, 358, 380, 384, 386, noční 952, 957 Autobusem na letiště Ruzyně do 15 min.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

KOUPELNA

Koupelny jsou ve všech bytech již dokončeny. Vybrali jsme oblíbené moderní varianty, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout.

PODLAHY

Byty jsou dokončeny i včetně moderních a kvalitních podlah (střídají se zde dvě nejžádanější varianty). Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a komor přístupných z obytných místností. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi. Balkony mají mrazuvzdornou keramickou dlažbu, na terasách je pak betonová dlažba.

DVEŘE

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany a z vnitřní strany na povrchu v provedení bílá dýha s krycími lištami. Jednotky jsou dokončeny včetně vnitřních dveří (střídají se zde dvě velmi oblíbené varianty). Všechny dveře (vnitřní i vstupní ) disponují kvalitním kováním a těsněním.

TECHNIKA

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je do všech pokojů.

VZDUCHOTECHNIKA

Větrání je zajištěno pomocí nuceného systému s rekuperací (zařízení pro zpětné získávání tepla). Jedná se o moderní systém efektivní výměny vzduchu, kdy se teplo z odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který je přiváděn dovnitř. Rekuperace tak přináší úsporu za topení a zároveň vytváří zdravý domov.

ENERGIE A VYTÁPĚNÍ

Energetická třída náročnosti budovy B, centrální vytápění, s vlastním měřením tepla pro každý byt.

PARKOVÁNÍ

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní, případně venkovní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkovací stání v blízkosti domu.

NAVÍC

Elektronické zabezpečovací zařízení je v bytech prvního nadzemního podlaží a elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet ve všech jednotkách.
Detailní popis provedení

Fotografie / vizualizace projektu

Virtuální prohlídka projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí