Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
DOKONČENO
Nové byty

Praha 6 – Břevnovprojekt Rezidence Břevnovské centrum

VYHLEDATdokončené volné byty
Hypotéka Central Group

Základní informace

 

Ceník a přehled bytů

 

Lokalita

 

Luxusní provedení
(REZIDENCE)

 

Galerie

Luxusní nové byty s rodokmenem starého Břevnova

Rezidence Břevnovské centrum je luxusním bydlením v širším centru Prahy na dobré a historií prověřené adrese. Bytový dům komorního typu se nachází přímo ve středu tradiční rezidenční čtvrti Prahy 6, která dlouhodobě platí za jednu z nejprestižnějších adres pro bydlení. Byty jsou vybaveny luxusním standardem provedení REZIDENCE a svým novým majitelům zajistí i úsporu nákladů na vytápění díky třídě energetické náročnosti budovy B.

Přímo u domu se nachází autobusová zastávka, stanice tramvají je vzdálena jen 3 minuty chůze. Díky přímému spojení na metro je centrum Prahy dostupné do 15 minut. Lokalita projektu vyniká skvělou občanskou vybaveností. Mnoho restaurací, obchodů a služeb, stejně jako mateřské a základní školy, poliklinika nebo pošta se nacházejí v blízkém okolí ulice Bělohorská, která je přirozeným centrem Břevnova.
Termín dokončení: DOKONČENO
Počet bytů: 79 celkem / 7 volných

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

2+kk5.580.749 Kč
Přehled všech bytů s dispozicí 2+kk
3+kkod 6.850.124 Kč
Přehled všech bytů s dispozicí 3+kk
4+kkod 6.979.531 Kč
Přehled všech bytů s dispozicí 4+kk
Ceny jsou ALL INCLUSIVE a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), luxusní provedení REZIDENCE, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU REZIDENCE BŘEVNOVSKÉ CENTRUMKliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

A 79 bytů / 7 volných
DOKONČENO

Popis cesty autem

Z Pražského okruhu sjeďte na Exitu 26 do ulice Karlovarská. Po 1,6 km ulice přechází v Bělohorskou a poté v Patočkovu. Lokalita se nachází po 700 m na pravé straně.

Popis cesty MHD

Ze stanice metra A Nemocnice Motol, jeďte autobusem č. 180, 184 nebo 502 do zastávky Břevnovská. Pokračujte po směru jízdy autobusu. Lokalita se nachází po 50 m na pravé straně.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Luxusní provedení REZIDENCE

Při výstavbě všech staveb CENTRAL GROUP se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců. V rámci firemního programu řízení jakosti je každá stavba prověřována třemi liniemi interní kontroly. Díky těmto kontrolním mechanismům může společnost nabídnout prodlouženou tříletou záruku na jakost svých staveb.

V základní ceně všech nových bytů společnosti CENTRAL GROUP je již zahrnuto vše - DPH, luxusní provedení REZIDENCE, pokročilá bezpečnost a prodloužená záruka na kvalitu. Cena všech nových bytů také zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře, zabezpečovací zařízení s detektory pohybu, vlastní měření tepla a moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi.

Standard bytového domu:

 • Stavební konstrukce: železobetonové základy, nosné prvky – monolitické prvky nebo cihelné zdivo, stropy – železobetonové monolitické stropy, cihelné příčky zděné, fasádní zateplovací systém s  tenkovrstvou probarvenou omítkou, fasádní desky cembonit a dýhované fasádní panely, klempířské prvky z titanzinkového plechu.
 • Bezpečnost: elektronické čipy pro vstup do bytového domu, vjezd do bytového domu na dálkové ovládání.
 • Společné prostory: nadstandardní výtahy, osvětlení s pohybovým čidlem, nadstandardní velkoformátová dlažba.
 • Parkování: podzemní parkovací stání pro rezidenty a venkovní parkovací stání pro návštěvy a pro komerci.


Standard bytu:

 • Okna a balkonové dveře: dřevěná EURO v barvě dřeva s tepelně izolačním dvojsklem, vstupní sestava a výkladce komerčních prostor v 1.NP hliníkové rámy, v určených bytech zasklené lodžie, u oken vnitřní dýhovaný parapet.
 • Koupelny, sanita: (pokud je součástí bytu) závěsné WC bílé, závěsný bidet bílý, umyvadlo bílé, vana obdélníková akrylátová bílá, vana rohová akrylátová bílá, pákové baterie, sprchový kout bílý, vývod pro pračku.
 • Podlahy: třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha ve všech pokojích, kuchyňském koutě a v komorách přístupných z obytných místností.
 • Dlažby: keramické dlaždice v koupelně a WC, keramické dlaždice se soklem ve vnitřních komorách bytu přístupných ze vstupní chodby, vstupní chodbě za vchodovými dveřmi bytu a ve společných prostorách domu vyjma suterénu, garáží, garážových stání a oddělených úložných prostorů mimo byt.
 • Vnitřní obklady: keramické glazované obklady v koupelně a WC do výše podhledu.
 • Vnitřní omítky: sádrové stěrky.
 • Stropy: železobetonové monolitické prvky, sádrokartonový podhled (včetně bodových světel) ve všech koupelnách, WC a ve vstupní chodbě.
 • Vytápění: centrální vytápění, elektrické přitápění podlahy v hlavní koupelně, měřič spotřeby tepla.
 • Vnitřní dveře: dýhované, do všech obytných místností celoprosklené, ostatní plné, do obložkové zárubně, s celoobvodovým těsněním, včetně nadstandardního kování.
 • Vchodové dveře: bezpečnostní dveře, povrch vysokotlaký laminát, NEXT SD 101F.
 • Domovní videotelefon
 • Datové rozvody: moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi, rozvod televizních kabelů do všech pokojů.
 • Chlazení: v určených bytech klimatizace.
 • Vytápění: centrální vytápění, elektrické přitápění podlahy v hlavní koupelně.
 • Měření tepla: vlastní měření tepla pro každý byt.


Venkovní úpravy:

 • Předzahrádky: oplocení předzahrádky (pokud je součástí bytu) - poplastované pletivo.
 • Lodžie a vnější terasy: mrazuvzdorná dlažba, případně betonová dlažba s promývaným povrchem.

   

Nadační fond pro zdraví dětí