Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
DOKONČENO

Brandýs nad Labemlokalita Pražská čtvrť

VYHLEDATdokončené volné rodinné domy
Hypotéka Central Group

Základní informace

 

Ceník a přehled
rodinných domů

 

Lokalita

 

Standardní provedení
(KOMFORT)

 

Galerie

Nové zděné rodinné domy u Prahy s veškerou občanskou vybaveností přímo v místě. Od lokality jezdí přímé autobusové linky ke stanicím metra B Černý Most a C Letňany (cca 20 min. jízdy). Lokalita Pražská čtvrť v Brandýse nad Labem nabízí řadové i samostatně stojící zděné rodinné domy vzdálené jen pár minut chůze od centra Brandýsa nad Labem. Malebné město poskytuje veškerou občanskou vybavenost, historické jádro města je navíc městskou památkovou zónou s historickým zámkem, kamenným mostem, kostelem a s mnoha dalšími památkami. Lokalita je ideální zejména pro rodiny, které chtějí uniknout každodennímu ruchu velkoměsta a přitom chtějí mít všechny jeho výhody stále nadosah – ať už kvůli práci, nebo třeba kvůli vzdělání dětí.
Termín/y dokončení: DOKONČENO
Počet domů: 92 celkem / 4 volných

Ceny podle dispozic domů

5+1od 5.513.158 Kč
Přehled všech domů s dispozicí 5+1
4+kkod 5.384.834 Kč
Přehled všech domů s dispozicí 4+kk
Ceny jsou ALL INCLUSIVE a zahrnují pozemek, DPH, vysoký standard provedení KOMFORT, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.
Klasik 3-B
4+kk s garáží
Počet: 28 celkem / 2 volných
Pozemek: 332 - 506 m2
5.384.834 - 5.463.417
Klasik 4-C
5+1 s garáží
Počet: 9 celkem / 2 volných
Pozemek: 494 - 536 m2
5.513.158 - 5.970.887
Stav Číslo
domu
Typ rodinného domu,
dispozice,
Výměra
pozemku
(m2)
Základní
cena
(Kč bez DPH)

Cena
určených
příplatkových
položek
(Kč)
Celková cena rodinného
domu ALL INCLUSIVE
vč. pozemku
a příplatkových položek
Termín
dokončení
Fotogalerie
Detail domu
(Kč bez DPH) (Kč s DPH)
80
Klasik 4-C
5+1
536 4.455.000 338.848
4.794.050 5.513.158 DOKONČENO
82
Klasik 4-C
5+1
494 4.854.000 337.748
5.192.075 5.970.887 DOKONČENO
84
Klasik 3-B
4+kk
332 4.308.000 374.964
4.682.465 5.384.834 DOKONČENO
93
Klasik 3-B
4+kk
506 4.376.000 374.964
4.750.798 5.463.417 DOKONČENO

Ostatní rodinné domy v lokalitě jsou prodány.

 • V jednání o prodeji s jiným zájemcem
 • Garáž
 • Příplatkové položky


Celková cena ALL INCLUSIVE nových rodinných domů zahrnuje:

Uvedené ceny jsou platné při volbě tzv. Základního financování. V případě, že klient zvolí tzv. Úvěrové financování nebo Individuální financování, může být kupní cena vyšší z důvodu, že v ní budou zohledněny zvýšené náklady na administrativní přípravu zajištění úvěru klienta prostřednictvím zástavního práva a riziko CENTRAL GROUP související se zatížením nemovitosti zástavním právem za účelem zajištění úvěru klienta anebo z důvodu zohlednění rizika a zvýšených nákladů na straně CENTRAL GROUP spojených s tím, že nemovitost bude klientovi předána k užívání dříve, než k ní nabude vlastnické právo.
Dokončené rodinné domy

CENTRAL GROUP nabízí největší výběr financování na českém trhu nového bydlení. Jako jediný developer umožňuje za stanovených podmínek klientům užívání dokončených nemovitostí již před úhradou kupní ceny. U každého typu financování klient po podpisu smlouvy zaplatí jen 10 % z ceny bytu nebo rodinného domu. Na zbývající část ceny může využít hypoteční úvěr nebo individuální financování. Navíc, každý má možnost – pro svou maximální jistotu a bezpečnost – využít notářskou úschovu na složené finanční prostředky.

Příplatkové položky

U neprodaných domů společnost CENTRAL GROUP v průběhu výstavby postupně stanovila pro konkrétní dům určité příplatkové položky (např. krbový komín, nadstandardní vnitřní řešení atd.). Jejich popis naleznete v detailu rodinného domu a jejich cena je již zahrnuta v celkové ceně. Bližší informace je možné získat na vyžádání.

Obecně platí:
Stav prodeje a rezervací k 23.01.2017

Popis cesty autem

Jeďte po Jižní spojce směr Mladá Boleslav, na kterou navazuje silnice R10. Sjeďte na EXITU 10 Brandýs nad Labem a na křižovatce odbočte vpravo. Po 950 m na kruhovém objezdu zabočte vlevo (třetí výjezd z kruhového objezdu) do ulice Průmyslová. Na konci ulice se nachází po levé straně vjezd do lokality.

Popis cesty MHD

Jeďte ze stanice metra B Černý Most autobusem č.367 nebo ze stanice metra C Letňany autobusem č.375 na zastávku Brandýs n.Labem - Stará Boleslav, Zahradní Město. Dále pokračujte proti směru jízdy autobusu. Lokalita se nachází po 300 m po pravé straně.

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Standardní provedení KOMFORT

Všechny stavby CENTRAL GROUP jsou zděné a při výstavbě se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců. V rámci firemního programu řízení jakosti je každá stavba prověřována třemi liniemi interní kontroly. Díky těmto kontrolním mechanismům může společnost nabídnout prodlouženou tříletou záruku na jakost svých staveb.

V základní ceně všech nových domů společnosti CENTRAL GROUP je již zahrnuto vše – pozemek, DPH, vysoký standard provedení KOMFORT, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu. Bez jakéhokoliv příplatku můžete vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a dveří s obložkovými zárubněmi. Cena všech nových rodinných domů také zahrnuje zabezpečovací zařízení s detektory pohybu a napojením na pult centralizované ochrany.

Standard rodinného domu:

 • Zdivo: cihelné pálené termobloky POROTHERM vyzděné termoizolační maltou
 • Střešní krytina: betonové tašky BRAMAC – Moravská taška plus
 • Omítky: vnější omítky akrylátové a vnitřní omítky vápenocementové dvouvrstvé štukové nebo vápenosádrové
 • Hromosvod: pozinkované jímače, svody a uzemnění
 • Bezpečnost: elektronické zabezpečovací zařízení (ústředna, vnitřní a vnější siréna, ovládací klávesnice ve vstupní chodbě, magnetický kontakt na vstupních dveřích a infrapasivní detektor (prostorové čidlo) ve vstupní hale, v obytných místnostech v přízemí, na chodbě v prvním patře a také v garáži), napojení na pult centralizované ochrany
 • Vchodové dveře: částečně prosklené s bezpečnostním sklem, tříbodový zámek s bezpečnostní vložkou třídy 3 a s hliníkovým bezpečnostním jádrem
 • Okna: plastová bílá, příp. dřevěná eurookna s tepelně izolačním dvojsklem plněná argonem, vnitřní parapet bílé barvy
 • Koupelny: nadstandardní typy koupelen, nadstandardní zařizovací předměty, hlavní koupelna navíc obsahuje žebříčkový radiátor, větší koupelny rohovou vanu a dvě umyvadla
 • Sanita: závěsné WC ve všech koupelnách a toaletách, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout, vývod pro pračku
 • Podlahy: plovoucí laminátové podlahy ve všech obytných místnostech, chodbách v horním podlaží a schodišti. Nadstandartní dlažba v koupelnách, WC, kuchyni, vstupní chodbě a ve vnitřních komorách.
 • Vnitřní dveře: plné (do obývacího pokoje celoprosklené), obložková zárubeň, kvalitní rozetové kování, celoobvodové těsnění
 • Schodiště: železobetonová konstrukce, s plovoucí laminátovou podlahou a ocelovým zábradlím s dřevěným madlem nebo schodiště interiérové (dle konkrétního typu domu)
 • Garážová vrata: dálkově ovládaná s vícekanálovým ovladačem, výklopná nebo sekční bílá (dle konkrétního typu domu)
 • Datové rozvody: rozvod televizních kabelů do všech pokojů


Virtuální prohlídky rodinných domů

Nadační fond pro zdraví dětí