skip to main content

Прага 3 - Жижков«Резиденция Гарден Тауэрс»

Главные фотографии проекта

НАЙТИ КВАРТИРУ

Жильё класса люкс по доступной цене

2+ккза 7,030,767 CZKСписок 2+кк квартир
СРОК СДАЧИ: ДОСТРОЕНО
КОЛИЧЕСТВО СВОБОДНЫХ КВАРТИР: 1

О проекте

Exkluzivní byty v nejvyšších patrech unikátních rezidenčních věží Residence Garden v Praze 3 jsou skutečně tím TOP OF PRAGUE. Výhledy na celou Prahu jsou zkrátka neopakovatelné. Exkluzivní provedení PREMIUM zahrnuje klimatizaci, předokenní žaluzie, hliníková okna s izolačním trojsklem, luxusní koupelny, možnosti „chytrého bydlení“ a také nonstop recepci s kamerovým bezpečnostním systémem. Dispozice bytů jsou pečlivě promyšleny tak, aby umožňovaly moderní zařízení s důrazem na design a zároveň v nich byl vždy dostatek úložných prostor.

Fotografie projektu Residence Garden Towers

О районе

Území Žižkova se nachází v širším centru Prahy a díky kompletní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti kamkoli po Praze patří k nejatraktivnějším lokalitám pro bydlení. Blízko je velké obchodně-zábavní centrum Atrium Flora a jen přes ulici je sportovní centrum a také známý park Parukářka. Přímo v objektu pak bude restaurace, obchod s potravinami a také kavárna. Těžko si lze představit lepší lokalitu, která by umožnila rezidentům žít doslova v centru dění a zároveň v klidu a zeleni.

Fotografie lokality Residence Garden Towers

Транспортное сообщение

Zastávka tramvaje Olšanská se nachází přímo u domu. Například na Václavské náměstí se lze pohodlně dostat za pouhých 8 minut. Je zde možné využít linky 1, 9 a 26 a také noční linky 91 a 95. V docházkové vzdálenosti jsou pak navíc stanice metra Želivského a Flóra.
GPS: 50.083028N, 14.466694E

Fotografie z okolí Residence Garden Towers

Nonstop recepce

Recepční služby v českém a anglickém jazyce - přebírání a předávání klíčů a drobných zásilek, poskytování informací. Dohled nad bezpečností, pořádkem a funkčností společných prostor a přímého okolí bytového domu, kontrola kamerového systému se záznamem. Přivolání a zpřístupnění prostor pro správcovskou a úklidovou službu, policii, hasiče nebo záchrannou službu.

Fotografie recepce Residence Garden Towers

Mapa

Как финансировать приобретение нового жилья

Наша компания предлагает самый широкий выбор программ финансирования на чешском рынке нового жилья. После подписания договора достаточно заплатить минимальный первый взнос, а на оплату остатка можно воспользоваться ипотечным кредитов или индивидуальной программой финансирования.

Варианты финансирования >

Порядок приобретения

После выбора конкретного объекта недвижимости Вы можете провести устную бронь на три рабочих дня. После подтверждения серьёзности намерений можно продлить устную бронь ещё на 7 рабочих дней, выбрать способ финансирования и подписание договора. Ознакомьтесь с пошаговой процедурой.

Порядок приобретения >