CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Do prodeje míří další dva projekty společnosti CENTRAL GROUP

3.11.2015, buildingnews.cz - Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby, společnost CENTRAL GROUP, pokračuje ve své podzimní ofenzívě, v jejímž rámci uvádí na trh postupně více než 700 nových bytů v sedmi lokalitách. Od začátku listopadu mohou zájemci nově vybírat ze 103 bytů v luxusní Rezidenci Palmovka v atraktivní pražské čtvrti přímo na stanici metra a ze 40 bytů v projektu Pitkovické zahrady v Praze 10. Byty se již v tuto chvíli staví a dokončeny budou ve druhém pololetí příštího roku.

Bytový areál Rezidence Palmovka již nyní vyrůstá v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru města jen pár kroků od stanice metra. V originálně architektonicky řešeném objektu s kaskádovitě ustupujícími horními patry je k dispozici 103 bytů od účelně řešených 1+kk po velkorysé 4+kk s rozlehlými terasami. Byty jsou vhodné především pro nadstandardní rodinné bydlení. Projekt klade důraz na dostatek denního světla, které je do bytů přiváděno velkými hliníkovými francouzskými okny, řada bytů má také oblíbené zimní zahrady.

Bytový areál Pitkovické zahrady sousedí s již dokončenou lokalitou Nové Pitkovice, kde firma již prodala více než 500 bytů a téměř stovku rodinných domů. Do prodeje jde nyní jedna z posledních etap výstavby v této lokalitě jen deset minut od stanice metra Háje a v blízkosti přírodního parku i nákupního centra. Dva čtyřpodlažní viladomy zahrnují byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Všechny byty mají balkón, terasu nebo předzahrádku. Také byty v Pitkovicích se už staví a dokončeny budou v říjnu příštího roku.

„V průběhu podzimu CENTRAL GROUP přišel postupně na trh s rekordní nabídkou více než 700 bytů v sedmi různých lokalitách Prahy. Snažili jsme se tak vyjít vstříc rekordní poptávce nejen po cenově dostupném novém bydlení v okrajových částech metropole, ale také novému trendu, který sledujeme především v posledních dvou letech, a to růstu zájmu o atraktivnější lokality v širším centru nebo přímo v centru Prahy,“ řekl předseda představenstva společnosti CENTRAL GROUP Dušan Kunovský. „Vynikající prodejní výsledky nově uvedených projektů svědčí o tom, že jsme se do poptávky trefili,“ dodal.
Zdroj:
Vyšlo 3.11.2015 na buildingnews.cz

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.