CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Ikony hudby i módy v Obecním domě

3.3.2015, primazena.cz - Společnost CENTRAL GROUP již tradičně na jaře pořádá jednu z nejvýznamnějších společenských událostí roku – charitativní galavečer v Obecním domě. Pojďte se zúčastnit této jedinečné údálosti!

Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP pořádá v úterý 24. března 2015 od 20 hodin v Obecním domě v Praze charitativní Galavečer 2015. Letos půjde unikátní spojení toho nejlepšího z české hudby a módy. A stejně jako v minulých letech, také v letošním roce akce podpoří Nadační fond pro zdraví dětí.

Na koho se můžete těšit?
Můžete se těšit na inspirativní spojení houslového virtuosa Pavla Šporcla s kapelou Gipsy Way. Následovat bude jedinečná módní přehlídka zcela nové zimní kolekce návrháře Osmanyho Laffity připravené speciálně pro tuto příležitost. A dle autorových slov by se měla nést v duchu střízlivé elegance: „Dávám přednost světlým barvám, možná díky mým latinskoamerickým kořenům,“ a jedním dechem dodává: „Ale s touto zimní kolekcí jsem se zamiloval i do pro mě úplně nových barev. Houbový bronz, pralesní zelená, velbloudí krémová a samozřejmě elegantní černá. A pro oživení třeba i záblesky zářivé zlaté.“ Vrcholem večera pak bude vystoupení české popové legendy Karla Gotta s kapelou Boom!Band. Celým večerem vás provede herec a moderátor Marek Vašut.

Vstupenky na galavečer již v prodeji!
Vstupenky na tuto mimořádnou společenskou událost lze objednat přímo od CENTRAL GROUP na webu www.galavecer2015.cz. Zájemci si mohou vybrat ze vstupenek k sezení v jedné z 10 kategorií. Lze zakoupit i balíčky do lóží po 5 nebo 6 místech. Speciální nabídkou je omezený počet vstupenek na afterparty s rautem a s předpokládanou účastí hlavních hvězd večera.

Zájem o akci je velký a volná místa tedy rychle ubývají. Vstupenky je možné objednávat již nyní nawww.galavecer2015.cz. Koupí vstupenek podpoříte dobrou věc, část výnosu z každé prodané vstupenky půjde na konto Nadačního fondu pro zdraví dětí.

Více informací naleznete na www.galavecer2015.cz.
Zdroj:
Vyšlo 3.3.2015 na primazena.cz

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.