CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Krátce

7.12.2015, Stavitel

Demolice kasáren
Tábor chce zdemolovat dvě budovy v objektu bývalých Žižkových kasáren a místo nich vybudovat park. Budovy patří okresnímu soudu a město proto jedná s ministerstvem spravedlnosti o převodu objektů. Ty jsou dlouhodobě nevyužívané a prázdné.

Když chybí zakázky
Společnost Chladicí věže Praha se kvůli úbytku zakázek ocitla v konkurzu. Podnik s déle než šedesátiletou historií původně požádal insolvenční soud o souhlas s reorganizací. Ten ale žádost zamítl.

Demolice v areálu
V bývalém areálu technických služeb v Kolíně nedaleko soudu skončily demolice starých objektů. Ještě letos zřejmě na místě začne vznikat multifunkční dům za 250 milionů korun se 150 byty a komerčními prostory. Řekl to Milan Kušta, jednatel frmy K2 invest, která pozemek koupila od města. Stavba by měla být hotova přibližně do konce roku 2017. *DAŇ Z NEMOVITOSTÍ PŘES SIPO Finanční správa zavedla možnost uhradit daň z nemovitých věcí prostřednictvím soustředěné inkasní platby obyvatelstva (SIPO). Lidé musí v případě zájmu odevzdat nejpozději do konce ledna 2016 fnančnímu úřadu Oznámení o placení daně z nemovitých věcí prostřednictvím SIPO spolu se spojovacím číslem SIPO.

Kasárny na prodej
Ministerstvo obrany prodává část rakovnických kasáren za 32 milionů korun. Do druhé, větší části se vrátí podle zářijového rozhodnutí vojáci, první útvar by měl přijít příští rok.

Asociace developerů
Tuzemští developeři založili svoji novou profesní organizaci - Asociaci developerů, která má zatím 13 členů. Jako hlavní cíle si vytkla zlepšení vzájemné komunikace a reputace oboru mezi profesní i laickou veřejností. Zakládajícími členy Asociace developerů jsou AFI Europe Czech Republic, Atkins a Longford development,Central Group, Crestyl, Daramis, Finep Holding, HB Reavis Group, Karimpol Group of Companies, Karlín Group, Passerinvest Group, Skanska Property, Star Group a Ungelt Partners. Asociace jedná o přijetí do European Property Federation (EPF) se sídlem v Bruselu.
Zdroj:
Vyšlo 7.12.2015 v Stavitel

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.