CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Společnost Central Group pořádá 24. března tradiční charitativní galavečer v Obecním domě

5.3.2015, E15

Hudba, móda, charita
Společnost Central Group pořádá 24. března tradiční charitativní galavečer v Obecním domě. Letošní ročník bude unikátním spojením toho nejlepšího z české hudby a módy. Stejně jako v minulých letech, také letos akce podpoří Nadační fond pro zdraví dětí zřízený ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 v Podolí.

Hosté se mohou těšit na vystoupení houslového virtuosa Pavla Šporcla s kapelou Gipsy Way. Následovat bude módní přehlídka nové kolekce návrháře Osmanyho Laffity (na snímku) připravené speciálně pro tuto příležitost. Vrcholem akce bude vystoupení Karla Gotta. Večerem provede herec a moderátor Marek Vašut.

Oceněná inovace
Společnost Bohemia Energy obdržela od České asociace manažerů informačních technologií prestižní ocenění IT projekt roku 2014 za uzavírání smluv on-line prostřednictvím tabletů. Na českém energetickém trhu je Bohemia Energy prvním dodavatelem energií, který uzavírá smlouvy se zákazníky tímto inovativním způsobem. "On-line uzavírání smluv prostřednictvím tabletů se nám v uplynulých měsících velmi osvědčilo a pomohlo výrazně zefektivnit práci našich obchodních zástupců a administrativy. Ocenění za nejlepší IT projekt roku nás těší a je potvrzením toho, že jsme stále schopni přicházet jako první s inovativními produkty a řešeními," uvedl jednatel Bohemia Energy Jiří Písařík.

Equilibrium
Mentoringový program Britské obchodní komory vstoupil do pátého ročníku. Je otevřen ženám v seniorních manažerských pozicích, které jsou odhodlány k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu. Díky programu, jehož generálním partnerem je Česká spořitelna, do života zkušených profesionálek vstupuje mentor, který v průběhu jednoho roku posunuje hranice jejich rozvoje ještě výš. V loňském ročníku Equilibria se v pozici mentora objevila například britská ambasadorka Jan Thompsonová či generální ředitelé společností HSBC, Mary Kay a Vodafone.
Zdroj:
Vyšlo 10.3.2015 v E15

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.