CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Zprávy dne

10.12.2014, Lidové noviny

Nemovitosti
Byty v Praze zdražily až o čtvrt milionu. Největší developeři letos prodávají byty v Praze o několik procent dráž než loni. Průměrný byt tak podražil až o čtvrt milionu korun. Vyplývá to z vyjádření developerských společností, které růst cen předpovídají i v dalším roce. Například Central Group uvedl, že průměrná cena prodávaných bytů u nich letos vzrostla meziročně o zhruba sedm procent. Byty s dispozicí 1+kk jsou tak k mání průměrně za 1,8 milionu korun, 2+kk za 2,8 milionu korun, 3+kk za 3,9 milionu korun. Pořád je to však o třetinu méně, než kolik stály nové byty před ekonomickou krizí.

Automobilky
Dlouholetý šéf BMW předčasně skončí. Šéf německé automobilky BMW Norbert Reithofer v květnu příštího roku předčasně odstoupí z funkce. Nahradí ho nynější šéf výroby BMW Harald Krüger. Oznámila to firma, která je největším výrobcem luxusních vozů na světě. Osmapadesátiletý Reithofer převzal řízení podniku v roce 2006, jeho smlouva měla vypršet až v roce 2016. Po svém odchodu z čela firmy by se měl stát předsedou dozorčí rady. Automobilka pod Reithoferovým vedením lámala prodejní rekordy, letos by měl její celoroční odbyt poprvé překročit dva miliony vozů.

Výroba potravin
Hamé bude v Rusku nabírat lidi. Potravinářská společnost Hamé navýší od ledna počet pracovníků ve svém závoděv Rusku o stovku na více než 350. Reaguje tak na zvýšený zájem o paštiky, kojenecké výživy a kečupy, které tamní závod produkuje pro Rusko a okolní trhy. Uvedl to mluvčí firmy Petr Kopáček.

Inflace
Růst cen v listopadu mírně zpomalil. Spotřebitelské ceny vČesku v listopadu meziročně vzrostly o 0,6 procenta proti říjnovým 0,7 procenta, informoval Český statistický úřad. Inflaci přibrzdily ceny potravin a také levnější ropa.
Zdroj:
Vyšlo 10.12.2014 v Lidových novinách

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.