Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:

CENTRAL GROUP je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Za 23 let svého působení firma dokončila již více než 151 rezidenčních projektů a prodala více než 13.000 nových bytů, domů a parcel. Společnost dlouhodobě vykazuje stabilní zisk, rostoucí podíl na trhu a pro svou činnost nepotřebuje žádný bankovní úvěr. Za dobu svého působení koncern Central Group uhradil českému státu jen na přímých daních již více než 1,7 miliardy korun.Proč pracovat právě u nás?

  Aktuálně zaměstnáváme přes 250 zaměstnanců

  Za poslední rok jsme obsadili zhruba 60 pozic

  99,9 % výběrových řízení s uchazeči vedeme osobně bez agentur

  Naše průměrná doba odpovědi na reakci uchazeče jsou tři dny

  Průměrná celofiremní spokojenost je 1,7 na stupnici od 1 do 5

  Více než půl milionu korun ročně vynaložíme na vzdělávání a školení zaměstnanců

  46 % zaměstnanců u nás pracuje déle než pět letČeho se na pohovoru u nás nedočkáte

Firmy se dnes předhánějí v tom, kdo použije modernější techniky výběru pracovníků nebo kdo jich vyzkouší nejvíc. Také my jsme se zamýšleli, zda to ještě děláme správně, zda otázky, které pokládáme uchazečům, nejsou málo cool :), nebo zda od nás uchazeči neočekávají akční pohovory jako vystřižené z filmu Mission: Impossible. A víte, na co jsme přišli? Že moderní - nemoderní, cool – necool, je pár pravidel, kterých se budeme držet:

Číst dále »


Skoro jako inventář Central Group

Dvacet let u firmy, která existuje 22 let? Tak to je vlastně už skoro inventář. Kolega David Valenta pracuje v Central Group v Úseku nákupu nemovitostí, tedy v akvizicích. Nastoupil k nám v roce 1996, dnes je to přesně na den 20 let! Blahopřejeme a jde se slavit! Více o Davidovi a jeho pohledu na 20 let v Central Group se dočtete v krátkém rozhovoru:

Číst dále »


Central Group dává příležitost mladým talentům

CENTRAL GROUP dlouhodobě dává šanci začít svoji profesní dráhu na tom nejlepším místě schopným lidem i bez předchozích pracovních zkušeností nebo jen s krátkou praxí. Pokud na sobě pracují a rozvíjejí se, mají možnost profesně růst a posunout se v rámci společnosti dál. Náš velký tým v sobě koncentruje různorodé zkušenosti a vědomosti různých profesí.

Jednou z absolventek, která ve společnosti CENTRAL GROUP dostala šanci a dokázala ji naplno využít, je Mgr. Alžběta Čajková, pracuje u nás od listopadu 2015 na pozici právníka juniora. A jaké je její mínění o tom, jak se u nás absolventům daří?

Číst dále »CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

© Copyright 2017 CENTRAL GROUP a. s.