CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:

12 důvodů
proč si vybrat nové bydlení od CENTRAL GROUP

Bezkonkurenčně největší výběr nových bytů v Praze

Nejširší nabídka dokončených i rozestavěných bytů po celé Praze. Máme byty všech velikostí i kategorií a vybere si opravdu každý. Nechybí skvělé rodinné lokality s množstvím zeleně a s dobrou dostupností na metro ani zcela exkluzívní nemovitosti na unikátních místech v centru Prahy.

Garance nejlepší ceny

Pokud najdete srovnatelnou nemovitost s lepší cenou oproti nabídce CENTRAL GROUP, cenu dorovnáme a ještě přidáme bonus ve výši 100.000 Kč. Více informací zde.

Největší výběr financování se zálohou jen 10 % a doplatkem až do jednoho roku od nastěhování

CENTRAL GROUP nabízí největší výběr financování na českém trhu nového bydlení. Jako jediný developer umožňuje za stanovených podmínek klientům užívání dokončených nemovitostí již před úhradou kupní ceny. U každého typu financování klient po podpisu smlouvy zaplatí jen 10 % z ceny bytu. Na zbývající část ceny může využít hypoteční úvěr nebo individuální financování. Navíc, každý má možnost – pro svou maximální jistotu a bezpečnost – využít notářskou úschovu na složené finanční prostředky.

Zvýhodněná HYPOTÉKA CENTRAL GROUP na 90 % kupní ceny

Nabízíme zvýhodněnou úrokovou sazbu u největších bank a navíc vyřízení úvěru zdarma. Aktuálně si mohou všichni sjednat hypotéku s bezkonkurenční úrokovou sazbou max. 2,89 % ročně při fixaci hypotečního úvěru 5 let a 10 % vlastních zdrojů. Více informací zde.

Prodloužená záruka 3 roky na jakost

Při realizaci staveb se používají osvědčené kvalitní materiály od předních výrobců. Každá stavba je prověřována třemi liniemi pokročilé interní kontroly. Díky tomu můžeme nabídnout prodlouženou záruku 3 roky na jakost našich staveb.

Všechny ceny pevné a ALL INCLUSIVE

U základního financování garantujeme pevné a konečné ceny všech nabízených bytů. V ceně je vždy pozemek, vysoký standard provedení (výběr z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a dveří s obložkovými zárubněmi, bezpečnostní vstupní dveře), parkovací stání, sklepy, balkony, terasy, předzahrádky, zimní zahrady, prodloužená záruka na kvalitu a případné určené příplatkové položky.

Standardní provedení bez příplatku s širokými možnostmi klientských změn

Máme nejširší nabídku standardního provedení na českém trhu. Naši zákazníci mají na výběr z několika desítek typů velmi kvalitních koupelen se závěsnými WC, stejně jako z mnoha druhů a barevných kombinací podlah, vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi a nadstandardních dlažeb. To vše samozřejmě bez jakéhokoliv příplatku. Možné jsou také zcela individuální výběry a klientské změny.

U vybraných zcela dokončených bytů připravených k nastěhování je možnost výběru dekoru podlah a dveří či instalace kuchyňské linky na míru.

Plně vybavené ukázkové byty pro co nejlepší představu o novém bydlení

O kvalitě provedení našich staveb se můžete přesvědčit v našich vybavených ukázkových bytech. Stavby CENTRAL GROUP byly opakovaně oceněny cenami za architekturu DŮM ROKU a TOP DŮM.

Přehledný web s možností přednostních informací o novinkách

Nejširší aktuální nabídka s novým bydlením je na stránkách www.central-group.cz. Pokud se zaregistrujete, budete mít přednostně k dispozici informace o nových projektech zařazovaných do prodeje a dalších firemních aktualitách.

Nejpokročilejší klientský servis na trhu – Osobní internetové stránky

Díky osobním internetovým stránkám můžete online komunikovat s pracovníky společnosti, sledovat postup výstavby a proběhlých plateb i hodnotit svou spokojenost se službami firmy. Také je zde možné dohodnout výběr koupelny, podlah a dveří v rámci standardního provedení nebo sjednávat klientské změny.

Za 25 let na trhu dokončeno přes 170 projektů a prodáno 15.000 nemovitostí

Jsme jednoznačně největším rezidenčním stavitelem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Máme nakoupené a připravené pozemky pro výstavbu dalších téměř 30.000 nových bytů, které plánujeme zařadit do prodeje v průběhu příštích let.

Stabilní a silná společnost podporující charitativní projekty

Dlouhodobě vykazujeme stabilní zisk a pro svou činnost nepotřebujeme žádný bankovní úvěr. Sponzorujeme řadu společenských, kulturních a sportovních akcí a naším významným charitativním projektem je Nadační fond pro zdraví dětí, který jsme založili ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí.

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.