Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:

12 důvodů
proč si vybrat nové bydlení od CENTRAL GROUP

1Největší výběr nových bytů a domů v Praze a okolí
U společnosti CENTRAL GROUP je možné vybírat z nejširší nabídky dokončených i rozestavěných bytů a rodinných domů po celé Praze. Úplnou novinkou letošního jara ve středním segmentu je projekt Jižní výhledy ve Stodůlkách. Dále se rozroste také velmi úspěšný projekt Nad Modřanskou roklí na pražském Kamýku. Do prodeje zde jde přes 150 bytů vhodných jak pro rodiny, tak pro investory, protože lokalita je jen pár kroků od budoucí stanice metra D. Další nové byty nabídnou také Letňanské zahrady, které v loňském roce patřily k vůbec nejprodávanějším projektům. V této populární lokalitě v blízkosti lesoparku půjde v letošním roce do prodeje další stovka bytů.

CENTRAL GROUP ale zařadí do prodeje také novinky v luxusní kategorii. Na své obyvatele již čeká čerstvě dokončený luxusní projekt Rezidence Na Bertramce, který leží v romantické lokalitě přímo naproti slavné vile manželů Duškových, kterou často navštěvoval Wolfgang Amadeus Mozart. Rezidence je dokončena a vybavena v kvalitě odpovídající nadstandardnímu segmentu a dva nejlépe umístěné mezonetové střešní byty dokonce v kvalitě premium. S výjimkou Prahy 1 tak má CENTRAL GROUP byty v prodeji ve všech pražských obvodech. Všechny prodávané byty jsou buď ve výstavbě, nebo jsou plně dokončeny.
2GARANCE NEJLEPŠÍ CENY všech nabízených bytů a domů
CENTRAL GROUP garantuje nejlepší ceny bytů a rodinných domů v Praze a okolí. Podle aktuálně zveřejněné statistiky na serveru RealityMix.cz je průměrná nabídková cena nových i starších bytů v Praze 75.500 Kč/m2. Ve srovnání s tím se nové byty v nabídce CENTRAL GROUP pohybují již od 48.300 Kč/m2 a v průměru vycházejí jen na 70.400 Kč/m2. A to včetně DPH, vysokého standardu provedení a prodloužené záruky na kvalitu. Pokud započteme i tři zcela exkluzivní projekty Rezidence Park Nikolajka, Rezidence u Muzea a TOP OF PRAGUE z Residence Garden Towers, kde se průměrné ceny pohybují nad 100.000 Kč/m2, pak je průměrná cena všech bytů CENTRAL GROUP 81.100 Kč/m2. Ceny CENTRAL GROUP přitom zahrnují DPH, vysoký standard provedení a prodlouženou záruku na kvalitu. Tyto velmi příznivé ceny jsou dány velkým objemem výstavby a využíváním vlastních finančních zdrojů bez potřeby bankovních úvěrů. Firma garantuje nejlepší ceny všech nabízených bytů a domů. Pokud klient najde srovnatelnou nemovitost s lepší cenou oproti nabídce CENTRAL GROUP, firma cenu dorovná a ještě přidá bonus ve výši 100.000 Kč.
3Největší výběr financování s možností úhrady kupní ceny až do 1 roku po nastěhování
Díky dostatečnému vlastnímu kapitálu může CENTRAL GROUP, jako jediná firma na trhu, nabídnout svým klientům možnost úhrady kupní ceny až do 1 roku od nastěhování. Zákazník po podpisu smlouvy zaplatí jen minimální zálohu z ceny vybraného bytu nebo domu. Zbytek může doplatit kdykoliv podle své volby až do jednoho roku po předání dokončené stavby a nastěhování. Částku je možné uhradit z vlastních zdrojů nebo prostřednictvím zvýhodněné hypotéky. Navíc, každý má možnost pro svoji maximální bezpečnost využít notářskou úschovu na složené finanční prostředky.
4Garantovaná HYPOTÉKA pro všechny max. 1,89 % ročně
Garantovaná HYPOTÉKA pro všechny přináší klientům výrazně zvýhodněné úrokové sazby u největších bank na českém trhu a vyřízení úvěru zdarma. Díky velkému objemu sjednávaných hypoték vycházejí úrokové sazby pro zákazníky CENTRAL GROUP výrazně níže, než jsou běžné sazby na trhu. Všichni si mohou sjednat hypotéku s bezkonkurenční a garantovanou úrokovou sazbou max. 1,89 % ročně při fixaci hypotečního úvěru na 3 a 5 let a 10 % vlastních zdrojů.

Vlastní hypoteční specialisté firmy pro každého klienta zdarma a individuálně na míru vyhodnotí aktuální nabídku všech spolupracujících hypotečních bank a doporučí tu nejvýhodnější možnost. Hypotéku lze vyřídit i bez prokazování příjmu a možné je i pojištění splácet úvěr.
5Kvalitní zděné stavby s prodlouženou zárukou na jakost 3 roky
Všechny stavby CENTRAL GROUP jsou zděné a při realizaci se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců. V rámci firemního programu řízení jakosti je každá stavba prověřována třemi liniemi pokročilé interní kontroly. Díky těmto kontrolním mechanismům může společnost nabídnout prodlouženou tříletou záruku na jakost svých staveb. Byty mají uživatelsky promyšlené dispozice z hlediska zařízení nábytkem a velká většina z nich má parkovací stání, sklep a balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku.
6Všechny ceny pevné a ALL INCLUSIVE s vysokým standardem provedení
V případě základního financování garantuje CENTRAL GROUP vždy pevné a konečné ceny všech nabízených bytů a domů. Vše je již zahrnuto v celkové ceně – pozemek, DPH, vysoký standard provedení i prodloužená záruka na kvalitu. Výběr z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a dveří s obložkovými zárubněmi – to vše bez jakéhokoliv příplatku. Cena všech nových bytů také zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře, vlastní měření tepla a moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Cena všech rodinných domů obsahuje zabezpečovací zařízení s detektory pohybu a napojením na pult centralizované ochrany.
7Nejširší výběr standardního provedení bez příplatku a široké možnosti klientských změn
Ten, kdo si koupí nový byt nebo dům včas ve stádiu rozestavěnosti, má u CENTRAL GROUP velmi široké možnosti klientských výběrů a změn. Může si vybírat z nejširší nabídky standardního provedení na českém trhu. Na výběr má z několika desítek typů velmi kvalitních koupelen se závěsnými WC, stejně jako z mnoha druhů a barevných kombinací podlah, vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi a nadstandardních dlažeb. To vše samozřejmě bez jakéhokoliv příplatku. Možné jsou také zcela individuální výběry a klientské změny.

Svůj individuální vkus můžete uplatnit i u vybraných zcela dokončených bytů připravených k nastěhování, kde zůstává možnost výběru dekoru podlah a dveří. Do interiéru Vám je naši technici nainstalují ve lhůtě několika málo týdnů, tedy za dobu odpovídající výrobě a instalaci kuchyňské linky na míru.
8Ukázkové nemovitosti a prestižní ocenění architektury
O kvalitě provedení staveb z produkce CENTRAL GROUP je možné se přesvědčit při návštěvě několika plně vybavených ukázkových bytů, které jsou otevřené v hlavních firemních lokalitách. Podrobné informace s otevírací dobou ukázkových nemovitostí jsou uvedeny na www.central-group.cz. Stavby z nabídky CENTRAL GROUP byly opakovaně oceněny cenami za architekturu DŮM ROKU a TOP DŮM.
9Přehledný web s vyhledávačem a možností přednostních informací o novinkách
Stránky www.central-group.cz jsou jedním z nejnavštěvovanějších serverů věnovaných novému bydlení. Vždy každý 1. den v měsíci a v době hlavních kampaní vždy na jaře a na podzim pak každých 14 dní, zde CENTRAL GROUP prezentuje své novinky a aktuality. Zájemci, kteří se na webu zaregistrují, dostávají informace o nových projektech zařazovaných do prodeje a dalších firemních aktualitách přednostně. Každý pracovní den se na webu aktualizuje stav prodaných bytů a domů v jednotlivých projektech. Funguje zde velmi praktický vyhledávač a také virtuální 3D prohlídky bytových projektů a typových rodinných domů.
10Nejpokročilejší klientský servis na trhu – Osobní internetové stránky
Zájemce o konkrétní byt nebo dům si může vybranou nemovitost ústně rezervovat až na dobu 10 pracovních dnů, a to bez nutnosti hradit jakoukoliv zálohu nebo smluvní jistinu. Během této lhůty je pak mezi stranami uzavřena písemná smlouva. Následně veškeré informace klient získává v systému Osobních internetových stránek (OIS). Díky nim může zákazník snadno komunikovat s pracovníky společnosti, sledovat postup výstavby a proběhlých plateb i hodnotit svou spokojenost se službami firmy. Prostřednictvím OIS si také může vybírat koupelny, podlahy a dveře v rámci standardního provedení nebo sjednávat klientské změny.
11Největší rezidenční developer a investor nové bytové výstavby v ČR: 23 let na trhu, 151 dokončených projektů, 13.000 prodaných nemovitostí
CENTRAL GROUP letos slaví 23. výročí svého založení. Za dobu svého působení již společnost úspěšně dokončila 151 rezidenčních projektů a prodala více než 13.000 nových bytů, domů a parcel. CENTRAL GROUP je jednoznačně největším rezidenčním developerem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Potvrzuje to i statistika prestižního mezinárodního magazínu Construction & Investment Journal, který firmu zařadil mezi desítku největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě. Firma má již nakoupené a připravené pozemky pro výstavbu dalších téměř 20.000 nových bytů, které plánuje zařadit do prodeje v průběhu příštích let.
12Jistota a stabilita kapitálově silné a trvale ziskové společnosti podporující charitativní projekty
CENTRAL GROUP dlouhodobě vykazuje stabilní zisk a pro svou činnost nepotřebuje žádný bankovní úvěr. Za dobu svého působení již uhradil českému státu na daních více než 1,7 miliardy korun. Společnost sponzoruje řadu společenských, kulturních a sportovních akcí. Významným charitativním projektem je Nadační fond pro zdraví dětí, který firma založila ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí. Za devět let svého působení tento nadační fond podpořil téměř 100 konkrétních projektů. Mnoho desítek milionů korun ročně vynakládá CENTRAL GROUP na obecně prospěšné účely. A to zejména na realizaci veřejné technické infrastruktury a na výsadbu zeleně.

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

© Copyright 2017 CENTRAL GROUP a. s.