CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:

12 důvodů
proč si vybrat nové bydlení od CENTRAL GROUP

Bezkonkurenčně největší výběr nových bytů v Praze

Nejširší nabídka dokončených i rozestavěných bytů po celé Praze. Máme byty všech velikostí i kategorií a vybere si opravdu každý. Nechybí skvělé rodinné lokality s množstvím zeleně a s dobrou dostupností na metro ani zcela exkluzívní nemovitosti na unikátních místech v centru Prahy.

Garance nejlepší ceny

Pokud najdete srovnatelnou nemovitost s lepší cenou oproti nabídce CENTRAL GROUP, cenu dorovnáme a ještě přidáme bonus ve výši 100.000 Kč. Více informací zde.

Největší výběr financování s možností užívání dokončeného bytu již před úhradou celé kupní ceny

Jako jediná firma na trhu umožňujeme užívání dokončených nemovitostí již před úhradou kupní ceny. U každého typu financování klient po podpisu smlouvy zaplatí jen minimální zálohu z ceny bytu. Na zbývající část ceny může využít hypoteční úvěr, Kombinované financování s hypotékou 80 % nebo individuální financování. Navíc, každý má možnost – pro svou maximální jistotu a bezpečnost – využít notářskou úschovu na složené finanční prostředky.

Garantovaná HYPOTÉKA na 90 % kupní ceny

Nabízíme zvýhodněnou úrokovou sazbu u největších bank a navíc vyřízení úvěru zdarma. Aktuálně si mohou všichni sjednat hypotéku s bezkonkurenční a garantovanou úrokovou sazbou max. 3,09 % ročně při fixaci hypotečního úvěru 5 let a 10 % vlastních zdrojů. Více informací zde.

Prodloužená záruka 3 roky na jakost

Při realizaci staveb se používají osvědčené kvalitní materiály od předních výrobců. Každá stavba je prověřována třemi liniemi pokročilé interní kontroly. Díky tomu můžeme nabídnout prodlouženou záruku 3 roky na jakost našich staveb.

Všechny ceny pevné a ALL INCLUSIVE

U základního financování garantujeme pevné a konečné ceny všech nabízených bytů. V ceně je vždy pozemek, vysoký standard provedení (výběr z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a dveří s obložkovými zárubněmi, bezpečnostní vstupní dveře), parkovací stání, sklepy, balkony, terasy, předzahrádky, zimní zahrady, prodloužená záruka na kvalitu a případné určené příplatkové položky.

Standardní provedení bez příplatku s širokými možnostmi klientských změn

Máme nejširší nabídku standardního provedení na českém trhu. Naši zákazníci mají na výběr z několika desítek typů velmi kvalitních koupelen se závěsnými WC, stejně jako z mnoha druhů a barevných kombinací podlah, vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi a nadstandardních dlažeb. To vše samozřejmě bez jakéhokoliv příplatku. Možné jsou také zcela individuální výběry a klientské změny.

U vybraných zcela dokončených bytů připravených k nastěhování je možnost výběru dekoru podlah a dveří či instalace kuchyňské linky na míru.

Plně vybavené ukázkové byty pro co nejlepší představu o novém bydlení

O kvalitě provedení našich staveb se můžete přesvědčit v našich vybavených ukázkových bytech. Stavby CENTRAL GROUP byly opakovaně oceněny cenami za architekturu DŮM ROKU a TOP DŮM.

Přehledný web s možností přednostních informací o novinkách

Nejširší aktuální nabídka s novým bydlením je na stránkách www.central-group.cz. Pokud se zaregistrujete, budete mít přednostně k dispozici informace o nových projektech zařazovaných do prodeje a dalších firemních aktualitách.

Nejpokročilejší klientský servis na trhu – Osobní internetové stránky

Díky osobním internetovým stránkám můžete online komunikovat s pracovníky společnosti, sledovat postup výstavby a proběhlých plateb i hodnotit svou spokojenost se službami firmy. Také je zde možné dohodnout výběr koupelny, podlah a dveří v rámci standardního provedení nebo sjednávat klientské změny.

Za 24 let na trhu dokončeno přes 155 projektů a prodáno 14.000 nemovitostí

Jsme jednoznačně největším rezidenčním stavitelem a investorem nové bytové výstavby v České republice. Máme nakoupené a připravené pozemky pro výstavbu dalších téměř 20.000 nových bytů, které plánujeme zařadit do prodeje v průběhu příštích let.

Stabilní a silná společnost podporující charitativní projekty

Dlouhodobě vykazujeme stabilní zisk a pro svou činnost nepotřebujeme žádný bankovní úvěr. Sponzorujeme řadu společenských, kulturních a sportovních akcí a naším významným charitativním projektem je Nadační fond pro zdraví dětí, který jsme založili ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí.

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2018 CENTRAL GROUP a. s.