CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Byty v centru Prahy budou dostupnější. CENTRAL GROUP jich nabídne 1.400 za téměř 4 miliardy

23.7.2014, Praha – Téměř čtrnáct set kvalitních a dostupných nových bytů v sedmi nových rezidenčních projektech v širším centru Prahy nabídne v budoucnu největší český rezidenční developer CENTRAL GROUP. Investiční hodnota všech projektů se přiblíží hranici 4 miliard korun. První z projektů půjde do prodeje již 1. září letošního roku.

Společnost CENTRAL GROUP, která je největším českým prodejcem nových bytů a domů, tak potvrzuje svůj nástup i do segmentu cenově dostupných bytů v širším centru metropole. Těch je v nabídkách velkých pražských developerů zoufalý nedostatek a menší komorní projekty, které realizují specializovaní developeři, jsou pro průměrné Pražany cenově nedostupné.

Návrat developerů do centra
„Domníváme se, že lídr trhu a největší developer v zemi by měl být schopen nabídnout cenově dostupné bydlení v co největším počtu lokalit, a to nejen na okrajích metropole. Společnost CENTRAL GROUP proto v letošním roce nakoupila zatím rekordní počet pozemků v širším centru Prahy a o dalších akvizicích stále jednáme,“ říká šéf společnosti Dušan Kunovský a dodává: „I v těchto lokalitách hodláme udržet naši Garanci nejlepší ceny ve srovnání s konkurenčními projekty.“

Tři nově připravované lokality se nacházejí v katastrálních územích, ve kterých společnost CENTRAL GROUP dosud žádnou výstavbu nerealizovala. Dva pozemky v Praze 7 – Holešovicích nabídnou zhruba 240 bytů. Další pozemek se nachází v pražských Vysočanech, přímo u stanice metra Vysočanská a CENTRAL GROUP na něm postaví více než 80 bytů. V obou projektech jsou kromě bytů plánovány i komerční prostory v přízemí budov. Raritou je pak pozemek na pražském Smíchově, kde CENTRAL GROUP plánuje komornější projekt Mozartova se zhruba 40 byty. Exkluzivní je především umístění tohoto bytového domu hned vedle Bertramky.

Sedmero nových lokalit doplňují dva pozemky v Michli pro zhruba 255 bytů, pozemek na Břevnově pro 80 bytů a především dlouho očekávaná lokalita Residence Garden Towers na pražském Žižkově, která nabídne více než 680 bytů.

Residence Garden Towers: Pilotní projekt již letos na podzim
S razantním vstupem do segmentu cenově dostupných bytů v širším centru Prahy nehodlá CENTRAL GROUP dlouho otálet. Již 1. září letošního roku zahájí prodej pilotního projektu – Residence Garden Towers na Žižkově (původní název Central Plaza), který nabídne celkem 682 bytů a nebytových jednotek v centru Prahy za dosud bezkonkurenční ceny. I v tomto projektu vzniknou v přízemí rozsáhlé komerční prostory, které doplní občanskou vybavenost lokality.

V současnosti probíhá náročné výběrové řízení na generálního dodavatele stavby. Dokončení celého bytového areálu, který by měl pořádně rozčeřit vody na tuzemském rezidenčním trhu, je naplánováno na červen 2016.

„Obdobně jako před dvěma roky v Měcholupech, i v září půjde doslova o cenovou revoluci, jen tentokrát v širším centru Prahy,“ uzavírá Dušan Kunovský, jehož společnost CENTRAL GROUP disponuje po celé metropoli zásobou pozemků pro více než 8.000 nových bytů a rodinných domů, které zařadí do prodeje v průběhu příštích pěti let.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 23.7.2014
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 23.7.2014
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.