CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
CENTRAL GROUP zahajuje prodej nového projektu Letňanské zahrady se zaváděcí slevou - 5 %. Ceny bytů zde začínají již na 30.500 Kč za metr čtvereční

2.3.2015, Praha - Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP dnes zahájil prodej nového projektu Letňanské zahrady v Praze 9, kde dohromady vznikne více než 700 nových bytů. V první etapě nabízí projekt celkem 131 bytových jednotek a komerční prostor v přízemí vhodný pro zřízení nerušících služeb, například obchodu a kavárny. V úvodní fázi prodeje mohou zájemci využít časově omezených zaváděcích slev ve výši 5 %.

„V minulých letech jsme v našem již dokončeném sousedním projektu Nové Letňany zkolaudovali a prodali více než 700 nových bytů. Celá lokalita se díky tomu stala jedním z nejatraktivnějších míst pro bydlení v celé Praze. Nový projekt Letňanské zahrady navazuje na tento prodejní úspěch a je koncipován tak, aby byty opět byly cenově nejvýhodnější alternativou nového bydlení v blízkosti metra v Praze. Na základě přání klientů jsme navíc navýšili podíl větších bytů určených pro rodiny s dětmi,“ přibližuje nový projekt Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Ceny bytů ALL INCLUSIVE včetně DPH, veškerého příslušenství a vysokého standardu provedení KOMFORT zde začínají již na 30.500 Kč za metr čtvereční. To znamená, že byty 1+kk pořídí zájemci již za 1,4 milionu Kč, byty 2+kk startují na 2,4 mil. Kč, dispozice 3+kk jsou k mání od 2,9 mil. Kč a ceny bytů 4+kk začínají na 3,9 milionu korun. Díky bezkonkurenční Hypotéce CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou 1,99 % ročně si tak vlastní nové bydlení mohou zájemci pořídit již od 4.700 Kč měsíčně.

Úsporné rodinné bydlení v přírodě a blízko stanice metra
V první etapě projektu Letňanské zahrady vzniknou celkem čtyři atraktivní nízkopodlažní domy se 131 byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk a s komerčními prostory v přízemí vhodnými pro zřízení kavárny a obchodu. U bytů v horních ustupujících podlažích jsou navrženy atraktivní střešní terasy. Zajímavou alternativou pro rodiny s dětmi mohou být byty v přízemí s velkorysými předzahrádkami o výměře až 355 m2, podle nichž dostal projekt svůj název.

Byty v Letňanských zahradách nabízejí vysoký standard provedení KOMFORT. Úsporu nákladů na bydlení zajistí rezidentům třída energetické náročnosti budovy B. Výstavba první etapy projektu již probíhá a bude dokončena v červnu 2016. Generálním dodavatelem stavby byla v náročném pětikolovém výběrovém řízení vybrána osvědčená stavební společnost PP 53 a.s.

Atraktivní lokalita s tradicí a kompletní občanskou vybaveností
Lokalita projektu Letňanské zahrady vyniká kompletní občanskou vybaveností, blízkostí stanice metra C – Letňany a oblíbeného nákupního a zábavního centra OC Letňany s mnoha restauracemi, multikinem, plaveckým bazénem, ledovou arénou a dalšími službami.

V bezprostředním sousedství projektu se nachází nový Lesopark Letňany se stezkami pro běžce, bruslaře, cyklisty i běžkaře. Letňanské zahrady jsou tak ideální volbou pro všechny, kdo hledají moderní a cenově dostupné bydlení v přírodě a přitom se všemi výhodami města na dosah.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 2.3.2015
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 2.3.2015
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.