CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
CENTRAL GROUP zahajuje prodej poslední etapy Residence Garden Towers v centru Prahy. Letos společnost prodala již téměř 300 nových bytů

1.4.2015, Praha - Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP dnes zahájil prodej již poslední etapy projektu Residence Garden Towers v Praze 3 na Žižkově. V tomto prodejně nejúspěšnějším projektu v centru Prahy v novodobé české historii je tak k dispozici již kompletní nabídka všech jednotek, a to s více než pololetním předstihem oproti původnímu plánu.

Termín dokončení projektu, jehož první etapu CENTRAL GROUP uvedl v září loňského roku, je totiž až v červnu 2016. Přesto je v Residenci Garden Towers z celkového počtu zhruba 630 bytů, které dohromady zamíří do volného prodeje, přesně rok a čtvrt před dokončením prodáno již bezmála 200 jednotek. Tedy zhruba třetina.

„Již během prvního měsíce prodeje jsme na Žižkově prodali více než 100 bytů. I když jsme ceny záměrně nastavili o 20 % níže, než činil cenový průměr nových i starších bytů ve srovnatelných lokalitách širšího centra města, tak obrovský zájem jsme nečekali. Další etapu jsme proto pouštěli do prodeje se čtvrtletním předstihem oproti plánu a dnes, půl roku po zahájení prodeje, máme prodáno již dvě stovky bytů. Třetí etapu, která je poslední, proto uvádíme do prodeje dokonce o půl roku dříve, než jsme původně plánovali,“ pochvaluje si vynikající prodejnost Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP.

Po doplnění nabídky bytů v Residenci Garden Towers o poslední etapu začínají ceny ALL INCLUSIVE včetně DPH, příslušenství a luxusního standardu provedení REZIDENCE již na 41.300 Kč za metr čtvereční. To znamená, že jednotky o dispozici 1+kk pořídí zájemci od 2,1 milionu Kč, ceny 2+kk startují na 2,8 mil. Kč, dispozice 3+kk jsou k mání od 4,9 mil. Kč a ceny bytů 4+kk začínají na 6,1 milionu korun.

CENTRAL GROUP prodal za letošní první kvartál již téměř 300 bytů
Nejen díky prodejnímu úspěchu Residence Garden Towers, ale i dalších projektů v čele s Horními Měcholupy a Letňany, dosahuje CENTRAL GROUP v letošním roce zatím nejrychlejší prodejnosti a zcela se tak vzdaluje ostatním pražským developerům. Za první čtvrtletí letošního roku prodala společnost ve svých bytových projektech již 281 bytů. Nejedná se přitom o podpisy rezervací na „vzdušné zámky“ s nejasným termínem dokončení, které existují jen na papíře a v představách daného developera. Naopak, jde výhradně o byty ve výstavbě nebo již dokončené a připravené k okamžitému nastěhování.

„Prodejní výsledky potvrzují trend posledních zhruba 9 měsíců, kterým je nejen neustálý hlad po cenově dostupných bytech v okrajových lokalitách, ale i návrat části kupujících zpět do centra Prahy. Nové bydlení zde tak přestává být výsadou jen pro bohaté a díky přetrvávajícím rekordně nízkým úrokům hypoték si nový byt v centru může dovolit i domácnost s průměrnými příjmy. Proto je naším cílem uvést ještě v letošním roce na trh několik dalších projektů v širším centru města,“ vysvětluje Dušan Kunovský.

Již na podzim proto CENTRAL GROUP zařadí do své nabídky úplně nové projekty se stovkami bytů například na Břevnově, v Holešovicích nebo na Smíchově.

Residence Garden Towers: Luxusní bydlení a služby pro rezidenty za dostupné ceny
Projekt Residence Garden Towers nabízí luxusní bydlení v centru Prahy za dostupné ceny. Nachází se přímo naproti parku Parukářka, v kompletně občansky vybavené lokalitě se spoustou zeleně v okolí domu a s nádherným výhledem na Pražský hrad z mnoha bytů. Dopravní dostupnost centra Prahy je jen 8 minut tramvají na Václavské náměstí, v docházkové vzdálenosti se nachází stanice metra a obchodní a zábavní centrum Atrium Flora.

Nejen cenami bytů a vynikající dopravní dostupností je tento projekt unikátní. Současné konvenční nabídce na trhu se vymyká i novým přístupem k bydlení s důrazem na komfort a bezpečí. Všichni obyvatelé domu budou moci využívat služeb centrální recepce, která jim bude nonstop k dispozici a zajistí i dohled nad bezpečností prostřednictvím kamerového systému. Co je však důležité, tento nadstandardní servis s akcentem na bezpečnost nebude vůbec drahý. Například u jedno a dvoupokojových bytů se výše poplatků za služby recepce bude pohybovat jen okolo 200-350 Kč za měsíc včetně DPH. Naopak o úsporu na provozních nákladech na bydlení se postará úsporná třída energetické náročnosti budovy B, v níž je celý projekt realizován.

Výhradně rezidenti pak budou moci využívat vnitřní park v atriu a unikátní střešní zahrady s lavičkami a pergolami, které skvěle poslouží k relaxaci v zeleni. Právě podle tohoto unikátního systému střešních zahrad dostal projekt své jméno – Residence Garden Towers.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 1.4.2015
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 1.4.2015
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.