CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Po bytových projektech zahajuje CENTRAL GROUP také prodej dalších dvou etap rodinných domů. Již v květnu navíc zařadí do nabídky další nové byty

15.4.2015, Praha - Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP dnes zahajuje prodej dalších dvou nových etap úspěšných lokalit rodinných domů. Do prodeje tak míří další rodinné domy v Praze 10 – Pitkovicích a v Brandýse. CENTRAL GROUP tím reaguje na velkou poptávku nejen po nových bytech, ale právě i po cenově dostupných domech, jejichž aktuální nabídka je krátce po dokončení téměř kompletně vyprodaná.

Z obou lokalit rodinných domů, které CENTRAL GROUP v současnosti nabízí, je z celkem dokončených 125 domů aktuálně volných jen posledních 8. Poslední etapa výstavby v obou lokalitách přitom byla dokončena v prosinci 2014, tedy před pouhými 4 měsíci.

„Oživování realitního trhu a rostoucí poptávka po nemovitostech se netýká jen nových bytů, ale zejména v posledním roce také rodinných domů. Hlavním důvodem jsou rekordně nízké úroky hypoték. Platí to ale samozřejmě pouze za předpokladu, že jsou rodinné domy prodávány za dostupné ceny pro kupující,“ vysvětluje změnu poměrů na realitním trhu Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP. „Na vlastní rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží a pozemkem stačí dnes u nás kupujícím jen necelých půl milionu korun z vlastních zdrojů a schopnost splácet hypotéku ve výši 14.200 korun měsíčně. Přitom před pěti roky by za totéž v Praze nekoupili ani větší byt 3+kk,“ uvádí Kunovský praktický příklad.

Nová etapa lokality Pražská čtvrť v Brandýse nabízí celkem 10 rodinných domů o dispozicích 4+kk až 5+1 s garáží. Vnitřní podlahové plochy domů mají od 126 do 185 m2, výměry pozemků se pohybují od 216 do 888 m2. Ceny rodinných domů včetně DPH, pozemku a vysokého standardu provedení KOMFORT začínají dokonce pod hranicí 4 milionů korun, přesně na 3,95 mil. Kč.

Další etapa lokality Májovková v Pitkovicích pak nabízí celkem 13 rodinných domů taktéž o dispozicích 4+kk až 5+1 s garáží. Vnitřní podlahové plochy domů se pohybují v rozmezí od 126 do 174 m2 s pozemky od 274 do 785 m2. Ceny pak sahají od 5,5 do 9,9 milionu korun včetně DPH.

Jak je u CENTRAL GROUP zvykem, obě nové etapy rodinných domů se již staví a termín jejich dokončení je stanoven na říjen, resp. v případě Pitkovic na prosinec 2015. O kvalitě nového bydlení od CENTRAL GROUP se mohou zájemci na vlastní oči přesvědčit v ukázkových rodinných domech, které jsou pro ně otevřeny v obou lokalitách vždy od pátku do neděle od 13 do 18 hodin.

CENTRAL GROUP dominuje pražskému trhu, další nové byty uvede již v květnu
V letošním – pro prodej nových nemovitostí zatím rekordním roce – se tak jedná již o třetí přírůstek do nabídky největšího českého developera, který kromě rodinných domů aktuálně v Praze nabízí i bytové projekty v celkem 8 lokalitách čítajících přesně 2465 jednotek. Všechny nemovitosti v nabídce CENTRAL GROUP jsou právě ve výstavbě nebo jsou již dokončené a připravené k nastěhování.

Takovýmto rozsahem lokalit a nemovitostí v nabídce a ve výstavbě i celkovým objemem prodejů se s CENTRAL GROUP nemůže srovnávat žádný jiný rezidenční developer v zemi. Přesto ale společnost chystá uvedení další nové lokality do nabídky, a to v horizontu čtrnácti dnů.

V květnu CENTRAL GROUP zařadí do prodeje nový projekt Park Zahradní Město v Praze 10 – Záběhlicích, který je již ve fázi hrubé stavby a bude dokončen již v prosinci 2015. Projekt nabídne celkem 76 cenově dostupných bytů a komerční prostory vhodné pro provoz obchodů, showroomů nebo nerušících reprezentativních služeb.

Díky tramvajové zastávce přímo před domem nabízí Park Zahradní Město vynikající přímé dopravní spojení na metro i do centra Prahy. V docházkové vzdálenosti projektu se nachází oblíbené nákupní a zábavní centrum Park Hostivař. Pro aktivní relaxaci pak lze využít možností, které nabízí nedaleký rekreační areál Hostivařská přehrada.

„Park Zahradní Město bude posledním novým projektem v nabídce v prvním pololetí letošního roku. Velkou vlnu zcela nových projektů v zavedených i úplně nových lokalitách, a to i v centru Prahy, ale chystáme již na září. Zájemci o nové bydlení se tak mají na co těšit, již nyní největší výběr lokalit nových bytů a domů totiž ještě rozšíříme,“ uzavírá Dušan Kunovský.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 15.4.2015
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 15.4.2015
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.