CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Central Group posiluje vedení, jmenoval dva nové ředitele

19.1.2016, Praha - Největší český rezidenční developer Central Group začátkem roku posílil své nejužší vedení. Na pozici investičního ředitele jmenoval Tomáše Koudelku a ředitelem realizace se nově stal Petr Poláček.

Oba noví ředitelé pracují v Central Group déle než deset let, začali na řadových pozicích. „Já si velmi vážím dlouhodobých vztahů, proto na vedoucí pozice preferuji lidi, kteří se ve firmě vypracovali postupnými kroky. Člověk musí nejdříve ukázat své schopnosti a to, že za firmu naplno ‚kope‘. Jen tak si získá důvěru a může postoupit na vedoucí pozici,“ řekl ke jmenování nových členů vrcholového vedení šéf Central Group Dušan Kunovský. Central Group v současnosti zaměstnává 250 lidí a zajišťuje vlastními silami celý developerský proces s výjimkou samotné výstavby, na kterou si najímá generální dodavatele z řad renomovaných stavebních firem.

Tomáš Koudelka (38 let)
Po studiu pracoval jako projektant a odhadce nemovitostí. V roce 2003 nastoupil do Central Group jako řadový pracovník inženýringu. Postupně prošel řadou pozic a nyní zastává nově funkci investičního ředitele. Do jeho kompetence spadá nákup nemovitostí, tedy převážně stavebních pozemků určených k výstavbě bytových nebo rodinných domů. Central Group jich má v tuto chvíli pro zhruba 15.000 bytů. Pod nově jmenovaného investičního ředitele spadá také úsek projekce technické infrastruktury a úsek architektury a urbanismu. Podstatnou náplní je také inženýring, tedy zajištění patřičných územních rozhodnutí, stavebních povolení a kolaudací.
Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje sportu, především cyklistice a lyžování.

Petr Poláček (51 let)
Po studiích pracoval jako stavbyvedoucí, pracovník stavebního dozoru a také v oblasti realit. V roce 2001 nastoupil do Central Group jako pracovník stavebního dozoru na regionálních stavbách. Poté přešel do Prahy na vedoucí pozici v úseku realizace bytových staveb. Nyní je tedy nově jmenován realizačním ředitelem firmy. Do jeho kompetence spadá koordinace a řízení činnosti pracovníků stavebního dozoru, kteří přímo na stavbách dohlížejí na dodržování termínů výstavby a především na kvalitu práce generálních dodavatelů. Dohlíží také na výstavbu technické infrastruktury a na starosti má i úsek, který vlastními silami zabezpečuje finální vybavení bytů podlahami, dveřmi nebo například kuchyňskými linkami.
Ve volném čase se věnuje sportu, fotografování a cestování.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 19.1.2016
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 19.1.2016
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.