CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
CENTRAL GROUP vstupuje do segmentu luxusních bytů. Od 1. října zahajuje prodej exkluzivního projektu Rezidence Park Nikolajka v prestižní vilové čtvrti v centru Prahy

29.9.2015, Praha - Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP vstupuje od 1. října letošního roku do segmentu luxusních nemovitostí. Po 13 letech příprav a vlastní výstavby zahajuje prodej exkluzivního komorního projektu Rezidence Park Nikolajka, který se nachází v prestižní vilové čtvrti v centru Prahy. Ještě před oficiálním zahájením prodeje se u CENTRAL GROUP zaregistrovalo již více než 400 zájemců. Na příští rok chystá firma expanzi do dalších segmentů realitního trhu.

Rezidence Park Nikolajka tvoří dva komorní bytové viladomy situované do klidné lokality prestižní vilové čtvrti. V domě A se nachází celkem 68 bytů a dům B nabízí 37 bytových jednotek. Zájemci si mohou vybírat z široké nabídky dispozic od účelně řešených 1+kk až po velkorysé penthousy 5+kk s rozlehlými střešními terasami. V suterénech budov je dostatek prostorných parkovacích stání a sklepů pro uložení sezónních věcí.

Unikátní je zejména lokalita projektu v městské památkové zóně, jejíž charakter určují okolní secesní vily a historická usedlost Nikolajka. Díky jedinečné poloze na konci slepé ulice U Nikolajky jde o mimořádně klidné místo v zeleni. Umístění domů ve svahu nad Prahou poskytuje nádherné výhledy na město a do korun okolních vzrostlých stromů a dlouhodobě platí za velmi prestižní a vyhledávanou rezidenční adresu.

Po 13 letech práce přichází CENTRAL GROUP s nabídkou bydlení, které není pro každého
O výjimečnosti projektu však nesvědčí jen jeho lokalita, ale i exkluzivní standard provedení bytů i společných prostor. Fasády domů jsou obloženy kamenem, ve společných částech jsou použita skleněná zábradlí, luxusní obklady a dlažby či velká dřevěná okna s posuvnými francouzskými dveřmi. Vybavení jednotlivých bytů pak zahrnuje například luxusní dřevěné parkety, velkoformátové obklady a temperované dlažby v koupelnách, bezfalcové interiérové dveře a řadu dalších designových prvků. Byty ve vyšších podlažích jsou navíc vybaveny klimatizací, u větších bytů jsou v koupelnách navrženy hydromasážní vany.A ještě něčím je projekt výjimečný. Svým příběhem. „Zrození Rezidence Park Nikolajka opravdu nebylo lehké. Zní to až neuvěřitelně, že příprava a realizace celého projektu trvala téměř 13 let. Dnes ale vidím, že výsledek za všechnu tu námahu a čas stál. Díky naší vytrvalosti tu vznikla exkluzivní limitovaná nabídka bydlení, které nemá na současném trhu obdoby a samozřejmě není určeno pro každého,“ říká Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

I přes úplné dokončení projektu budou mít klienti možnost volby při výběru vnitřního vybavení svého bytu a barevného sladění interiéru. Část bytů je totiž kompletně dokončena a připravena k okamžitému nastěhování, zatímco u další části je možný výběr z široké nabídky exkluzivního vnitřního vybavení, a to již v rámci základní kupní ceny bytu.

„Pro snazší představu o vysoké kvalitě celého projektu a úrovni vnitřního vybavení bytů i společných prostor jsme pro zájemce přímo v projektu připravili tři ukázkové byty, které je možné navštívit prakticky kdykoli po dohodě s naším prodejcem. Jsem si jistý, že při osobní prohlídce lokalita i projekt samotný každého zájemce doslova uchvátí,“ dodává Dušan Kunovský.

Exkluzivní byty až za 28 milionů bude prodávat speciálně proškolený tým
Unikátnost a výjimečnost tohoto bytového areálu a očekávaný obrovský zájem o projekt si zasluhuje i specifickou formu prodeje a nadstandardní klientský přístup. „Již před oficiálním zahájením prodeje se u nás zaregistrovalo více než 400 zájemců. V prvních týdnech proto budeme přednostně pracovat především s nimi,“ doplňuje Dušan Kunovský s tím, že jeho firma vyčlenila tým speciálně proškolených prodejců, kteří budou mít na starosti výhradně tento projekt a budou schopni uspokojit nejen česky, ale i anglicky a rusky mluvící zájemce.Ceny bytů včetně DPH a exkluzivního standardu provedení PREMIUM se v Rezidenci Park Nikolajka pohybují od 3,3 do 27,9 milionů korun, metrová cena bytů začíná na 69.000 korunách za metr čtvereční. Více informací o projektu naleznete na www.park-nikolajka.cz.

Expanze do exkluzivního segmentu je logickým následkem dlouhodobě rostoucí poptávky
Rozšiřování aktivit společnosti CENTRAL GROUP do segmentu exkluzivního bydlení je dalším logickým krokem v její expanzi. Firma, která byla vždy spojována hlavně s velkými developerskými projekty ve středním cenovém segmentu, totiž již v minulém roce zahájila prodej a výstavbu největšího rezidenčního areálu v centru Prahy – Residence Garden Towers na Žižkově. Cenově dostupné a zároveň luxusní bydlení s řadou doplňkových služeb pro rezidenty a obchodním parterem v přízemí se rázem stalo prodejně nejúspěšnějším projektem v širším centru, když se zde jen během prvního měsíce prodalo více než 100 bytů. A dnes, necelý rok před dokončením stavby, je prodáno již téměř 300 bytů.

„Residence Garden Towers nám ukázala, že je zde velká a několik let zadržovaná poptávka po nadstandardním bydlení v centru metropole. Dokládá to i obrovský zájem o další projekty tohoto typu v Holešovicích a na Břevnově, jejichž prodej jsme zahájili letos na podzim. Další nové rezidenční projekty v centru města proto představíme v nejbližší době,“ slibuje Dušan Kunovský.Do budoucna jeho firma plánuje také další expanzi, tentokráte do segmentu investičních bytů v širším centru města, které by mohla prodávat jednotlivcům i realitním investorům s možností garantovaného výnosu. Zahájení pilotního projektu v tomto segmentu přijde již v průběhu příštího roku, v němž firma plánuje zařadit do nabídky a zároveň zahájit výstavbu dalších téměř 1.300 bytů v 11 nových etapách nebo zcela nových rezidenčních projektech.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 29.9.2015
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 29.9.2015
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.