CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
CENTRAL GROUP zahajuje velkou podzimní nabídku, v rámci níž představí každých 14 dnů nové projekty. Firma aktuálně staví po Praze téměř 1.800 bytů

1.9.2015, Praha - Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby CENTRAL GROUP dnes zahájil prodej další etapy úspěšného bytového areálu Letňanské zahrady a také rodinných domů v Brandýse. Během podzimu chce svou nabídku bytů a rodinných domů každých 14 dnů dále doplňovat o stále nové lokality, celkem plánuje jen během podzimu uvolnit do prodeje více než 700 bytů a rodinných domů v 8 projektech. Jak je u CENTRAL GROUP zvykem, všechny nové projekty mířící do nabídky se v momentě zahájení prodeje také již stavějí.

Historicky největší podzimní nabídkou nových lokalit reaguje CENTRAL GROUP na rekordní poptávku po novém bydlení v Praze. S velkou pravděpodobností totiž bude v letošním roce překonán loňský dosud nejlepší pokrizový prodejní výsledek pražských developerů. Vedle historicky nejnižších úroků hypoték a příznivé cenové úrovně podporuje obrovskou poptávku po nových nemovitostech také dlouhodobá solidní výkonnost české ekonomiky a klesající nezaměstnanost.

„Velkou podzimní nabídkou vycházíme vstříc rostoucí poptávce nejen po cenově dostupných bytech a rodinných domech na okrajích metropole, ale zejména v centru a širším centru Prahy. Zjednodušeně řečeno platí, že ti, kteří dříve kupovali novostavby na okraji, dosáhnou dnes díky levným hypotékám i na bydlení v širším centru města. A zájemci, kteří dříve uvažovali spíše o pronájmu nebo o koupi starších bytů, si dnes mohou dovolit klidně i nové bydlení ve velkých cenově dostupných projektech,“ vysvětluje Dušan Kunovský, předseda představenstva CENTRAL GROUP.

Začátkem září Letňany a Brandýs, za dva týdny přibydou Holešovice a Břevnov
Nová etapa velmi úspěšného projektu rodinného bydlení Letňanské zahrady v Praze 9 v blízkosti metra nabízí široký výběr z celkem 183 bytů o dispozicích od 1+kk až po 4+kk v pěti atraktivních nízkopodlažních viladomech se střešními terasami a rozlehlými předzahrádkami. Ceny bytů včetně DPH, příslušenství a vysokého standardu provedení KOMFORT začínají již na 1,5 mil. Kč.

Současně s novou etapou bytů v Letňanech zahajuje CENTRAL GROUP také prodej jedné z posledních etap cenově dostupných rodinných domů v lokalitě Pražská čtvrť v Brandýse. Do prodeje zde míří celkem 13 rodinných domů, jejich ceny včetně DPH a pozemku začínají na velmi zajímavých 4,14 mil. Kč. Téměř všech 66 již dokončených domů z předchozích etap je přitom již vyprodáno, zájemci o výhodný nákup rodinného domu tak mají jednu z posledních šancí.Již za čtrnáct dnů představí CENTRAL GROUP dva zcela nové projekty v lokalitách širšího centra Prahy. Bytový areál Vltavská vyhlídka v Praze 7 – Holešovicích nabídne celkem 156 cenově dostupných bytů, Rezidence Břevnovské centrum na Praze 6 pak 79 luxusních bytů v prestižní rezidenční čtvrti. Oba projekty mají navíc v přízemí navrženy komerční prostory, které vhodně doplní občanskou vybavenost lokalit.

Další projekty pak budou následovat vždy se čtrnáctidenním odstupem. Celkem uvede CENTRAL GROUP letos na podzim do prodeje přes 700 bytů a rodinných domů v 8 nových lokalitách.

Zájemci o unikátní luxusní byty se již mohou registrovat, CENTRAL GROUP spustil web
Současně s novou nabídkou spustil dnes CENTRAL GROUP také webové prezentace dvou dlouho očekávaných exkluzivních projektů v centru Prahy – rezidencí U Muzea a Park Nikolajka, a to měsíc před plánovaným zahájením jejich prodeje. Zájemci tak mají možnost již nyní získat základní informace o projektech a prohlédnout si první vizualizace. A především se již nyní mohou registrovat k přednostnímu přístupu k nabídce bytů, aby si mohli vybírat mezi prvními.

Bytový dům Rezidence U Muzea (www.u-muzea.cz) nabídne celkem 42 bytů o dispozicích od 2+kk po 4+kk přímo nad Václavským náměstím, na rozhraní Vinohrad a Nového Města. Lokalita v samém srdci Prahy, na nároží ulic Římská a Rubešova, činí z projektu ideální volbu pro ty, kdo dokáží rozeznat a ocenit skutečně trvalé hodnoty. Bytový areál Rezidence Park Nikolajka (www.park-nikolajka.cz) je tvořen dvěma komorními viladomy se střešními terasami a nachází se v ulici U Nikolajky na rozhraní Malé Strany a Smíchova. Unikátní projekt ve vilové čtvrti, jehož realizace od nákupu pozemku až po úspěšnou kolaudaci trvala téměř 13 let, nabízí celkem 105 bytů o dispozicích od 1+kk až po 5+kk s nádherným výhledem do zeleně nebo na panorama Prahy. Oba projekty nabídne CENTRAL GROUP již zcela dokončené a zkolaudované.

„Oba naše exkluzivní projekty patří bezesporu k tomu nejzajímavějšímu, co se v posledních letech v centru Prahy úspěšně dokončilo. Jak Rezidence U Muzea, tak i Park Nikolajka nepochybně představují výjimečné bydlení pro náročné klienty, kteří nejsou zvyklí dělat kompromisy ani v životě, ani v bydlení. Nabídka obou projektů znamená vstup CENTRAL GROUP do segmentu luxusního exkluzivního bydlení, v němž chceme v budoucnu realizovat i další projekty,“ říká Kunovský.

CENTRAL GROUP staví po Praze téměř 1.800 bytů a v tomto ohledu nemá konkurenci
Výsadní postavení společnosti CENTRAL GROUP na českém trhu a obrovský náskok proti všem konkurentům potvrzuje také objem bytů, které má společnost v letošním roce ve výstavbě. CENTRAL GROUP má totiž v roce 2015 ve fázi probíhající výstavby celkem téměř 1.800 bytů (včetně projektů zahájených o rok dříve). To odpovídá přibližně polovině veškeré roční developerské stavební aktivity v hlavním městě. Podle ČSÚ totiž bylo v loňském roce v bytových domech v Praze zahájeno celkem 3.625 bytů, přičemž toto číslo bylo nejvyšší za posledních 5 let.

„Objem bytů ve výstavbě je jediným objektivním ukazatelem tržní pozice. Vylučuje totiž kouzlení s čísly a matení veřejnosti takzvanými prodeji na rezervační smlouvy, což není nic jiného, než prodávaní falešných nadějí na projekty, které možná vůbec nikdy nebudou stát. Při srovnání skutečné stavební aktivity má najednou ona proklamovaná „velká pětka“ pražských developerů úplně jiné složení, než na základě takzvaných prodejů,“ uzavírá Dušan Kunovský.


Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 1.9.2015
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 1.9.2015
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.