CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
O exkluzivní bydlení je mimořádný zájem, v Rezidenci Park Nikolajka je za dva měsíce prodáno již přes 30 procent bytů

1.12.2015, Praha - O exkluzivní bydlení nejvyššího standardu je v Praze stále větší zájem. Svědčí o tom i velmi úspěšné prodejní výsledky unikátního projektu společnosti CENTRAL GROUP Rezidence Park Nikolajka. Za dva měsíce od uvedení na trh je vyprodáno více než 30 procent exkluzivních bytů v tomto projektu na prestižní adrese na pražském Smíchově blízko Malé Strany.

CENTRAL GROUP vstoupil projektem Rezidence Park Nikolajka na trh prémiového bydlení určeného pro velmi náročnou klientelu. „Ukazuje se, že především v luxusním segmentu se zájem kloní k již dokončeným bytům. Lidé, kteří mají na to koupit si byt za mnoho milionů korun, prostě chtějí přijít a osahat si to, do čeho své prostředky investují,“ řekl šéf CENTRAL GROUP Dušan Kunovský. Firma se proto rozhodla byty v prémiovém standardu prodávat plně dokončené. I pokud jde o standardní nabídku, CENTRAL GROUP dává do prodeje vždy jen byty již dokončené nebo rozestavěné, a to na rozdíl od jiných společností, které nabízejí zájemcům rezervační smlouvy na byty v neexistujících projektech, kde dosud nejsou vydaná příslušná povolení a kde není vůbec jisté, zda budou realizovány.

Advent v exkluzivním prostředí Rezidence Park Nikolajka
Svůj vlajkový projekt exkluzivního segmentu CENTRAL GROUP představil veřejnosti při dnech otevřených dveří v nedávné době. Úspěch akce, kterou provázel neočekávaně velký zájem veřejnosti, přivedl společnost k rozhodnutí brány exkluzivního projektu otevřít v letošním roce v adventu znovu.
Po všechny tři zbývající adventní víkendy vždy od pátku do neděle od 12 do 17 hodin budou mít zájemci o exkluzivní bydlení možnost prohlédnout si nejen tři designově zařízené ukázkové byty, ale také všechny zbývající dosud volné dokončené byty v tomto unikátním projektu na prestižní adrese. Budou ale také moci vydechnout v předvánočním shonu, prožít krásné pohodové chvíle v exkluzivním prostředí a vychutnat si například vánoční cukroví, kávu a punč na terase s úchvatným výhledem na pražské panorama.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 1.12.2015
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 1.12.2015
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.