Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 10 – Vršovice DOKONČENO projekt Petrohradská

Vyhledávaná lokalita, která je synonymem pro kvalitní pražské bydlení se vším na dosah. To jsou Vršovice na Praze 10. Zejména pro mladší generaci je tato pražská čtvrť doslova magnetem. Vršovice mají totiž nezaměnitelnou atmosféru. Bytový dům Petrohradská jsme proto ušili na míru právě mladým lidem.

Ti si zde mohou vybrat zejména z efektivně dispozičně řešených jednopokojových a dvoupokojových bytů a ateliérů. Petrohradská je tak vhodná jako startovací bydlení nebo jako výhodná investice. Ve vyšších patrech jsou ale i prostornější byty s terasami, které osloví i mladé rodiny. A protože mladá generace dbá na zdravé životní prostředí, jsou všechny byty vybaveny rekuperací, tedy řízeným větráním s dochlazováním až o šest stupňů v letních měsících. Bydlení v nich je tedy zdravější, a především méně náročné na energie. Celkový design domu i společných prostor je mladistvý, moderní a zapadá do industriálně laděného okolí. Vršovice i samotná Petrohradská ulice nabízí skvělou občanskou vybavenost. Na výtečnou snídani je to do sousední kavárny jen pár kroků a nechybí zde ani pekárna, cukrárna nebo třeba útulné hospůdky s pestrou nabídkou piv. Pro větší nákupy je možné využít velké nákupní centrum Eden, kam lze dojet za 5 minut tramvají či autem. Okolí Petrohradské je doslova protkáno množstvím sportovišť a zeleně. Relaxovat je možné za pár minut třeba v blízké Grébovce a do oblíbené „hipsterské“ Krymské ulice je to jen kousek pěšky.
U všech bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Zjistit více
Termín dokončení: DOKONČENO
Počet bytů: 162 celkem / 30 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.101.265 Kč
2+kk
od 4.890.753 Kč
3+kk
od 6.975.483 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené přiřazené položky k bytu (parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT PLUS, prodlouženou záruku na kvalitu a kompletní vybavení bytu.

VIDEO O PROJEKTU PETROHRADSKÁ
SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ: REKUPERACE


U všech bytů nabízíme moderní a ekologický systém výměny vzduchu pomocí řízeného větrání s rekuperací tepla. Je tak zaručena stabilní teplota v bytě a hlavně nepřetržitý přísun hygienicky čistého vzduchu. Tento způsob větrání tedy přispívá ke zdravějšímu klimatu bez nežádoucího prachu, hluku či pylových alergenů, a to při zajištění optimální vlhkosti vzduchu. Navíc je velmi efektivně zužitkováno odpadní teplo v domácnosti, čímž se výrazně snižuje energetická náročnost objektu.

  • A
    162 bytů / 30 volných
    Termín dokončení: DOKONČENO

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

  • Byty - dokončené

Dopravní dostupnost

Petrohradská je skvělým místem pro bydlení také díky vynikající dopravní dostupnosti. Bez problému lze dojet kdykoliv za pár minut tramvají do centra, a v podstatě za rohem je nádraží Vršovice, odkud je to na Hlavní nádraží jen 4 minuty. Přímo před domem je zastávka autobusu linek 124 a 139. Jen pár metrů je to pak na tramvajovou zastávku, kde lze využít linky č. 2, 4, 5, 6, 7, 13, 21, 24, 92 a 95.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení restaurace  restaurace památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

Koupelny jsou ve všech bytech již dokončeny. Vybrali jsme oblíbené moderní varianty, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout a vývod pro pračku.

Podlahy

Většina bytů je dokončených i včetně moderních a kvalitních podlah (střídají se zde dvě nejžádanější varianty). Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a komor přístupných z obytných místností. U některých větších bytů je stále možné vybírat ze 10 dekorů. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi. Balkony mají mrazuvzdornou keramickou dlažbu, na terasách je pak betonová dlažba s promývaným povrchem.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany. Většina bytů je dokončena včetně vnitřních dveří (střídají se zde dvě velmi oblíbené varianty). U některých větších bytů je možné vybírat ze 7 dekorů vnitřních dveří včetně obložkových zárubní. Všechny dveře (vnitřní i vstupní) disponují kvalitním kováním.

Rekuperace

Větrání je ve všech bytech zajištěno pomocí systému s rekuperací, tedy zařízením pro zpětné získávání tepla. Jedná se o systém efektivní a ekologické výměny vzduchu, kdy se teplo z odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který je přiváděn dovnitř. V letních měsících naopak ochlazuje vzduch až o 6°C. Rekuperace tak přináší úsporu za topení a zároveň vytváří zdravý domov.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích.

Energie a vytápění

Energetická náročnost budovy B – velmi úsporná. Byty disponují vlastním měřením tepla a jsou napojeny na centrální vytápění.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty.

NAVÍC

Designové prvky ve společných prostorách a elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet ve všech bytech.
Detailní popis provedení

Fotografie standardů

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Bytový dům
    DOKONČEN

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí