Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 7 – Holešovice DOKONČENO projekt Rezidence Nad Vltavou

Luxusní byty s výhledem na Vltavu a Pražský hrad

Rezidence Nad Vltavou se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě Holešovic, v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Velkou výhodou je perfektní dopravní dostupnost kamkoli po Praze. Exkluzivní byty ve čtyřech nejvyšších patrech nově dokončeného projektu zaujmou nejen luxusním standardem provedení, ale také romantickými výhledy na řeku, panorama Prahy, Pražský hrad a okolní pražské kopce. Zájemci si mohou vybírat ze všech dispozic bytů – od praktických 1+kk pro jednotlivce nebo mladé páry až po prostorné 5+kk pro rodiny s dětmi. Ty jistě ocení soukromou zahradu s dětským hřištěm ve vnitrobloku. Dokonalou představu o unikátnosti bydlení v Rezidenci Nad Vltavou umožní individuální návštěva designově vybaveného bytu, která vytvoří jasnou představu budoucím bydlení v tomto výjimečném projektu.

Všechny nabízené byty mají klimatizaci, kvalitní dřevěná Eurookna, skleněná zábradlí, luxusní koupelny a kvalitní dřevěné podlahy. V sousedství se nachází řada restaurací, kaváren, obchodů a nejrůznějších služeb, ale také mnoho míst pro kulturní vyžití. V bezprostředním okolí jsou zdravotnická zařízení, pošta, základní a mateřské školy a další občanská vybavenost. K aktivní relaxaci pak vybízí blízkost Rohanského ostrova, který díky modernímu golfovému zázemí ocení zejména milovníci zeleného sportu. Cyklistům se zase doslova nabízí cyklostezky podél Vltavy.

Termín dokončení: DOKONČENO
Počet bytů: 114 celkem / 12 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
4.564.817 Kč
3+kk
od 10.053.399 Kč
4+kk
od 12.875.162 Kč
5+kk
22.600.643 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), luxusní provedení REZIDENCE, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU REZIDENCE NAD VLTAVOUOBČANSKÁ VYBAVENOST PŘÍMO V LOKALITĚ:


Již tak pestrou nabídku služeb a restaurací v okolí Rezidence Nad Vltavou doplní přímo v budově moderní kavárna s romantickým výhledem na řeku.

 • A
  28 bytů / 3 volných
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • C
  38 bytů / 6 volných
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • B
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • D
  36 bytů / 3 volných
  Termín dokončení: DOKONČENO
Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - dokončené

Dopravní dostupnost

Z blízké tramvajové zastávky Tusarova trvá cesta k nejbližší stanici metra Vltavská jen 4 minuty a přímo do centra Prahy pouhých 10 minut. Pro noční dopravu je možné využít tramvajovou linku 94 a autobusové spoje 905 a 911.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

Koupelny jsou ve všech bytech již dokončeny. Vybrali jsme oblíbené varianty moderních sérií obkladů a dlažeb, které splňují estetické a technické požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Použité obklady jsou velkoformátové o rozměrech 45 × 90 cm. Cena zahrnuje nadstandardní zařizovací předměty (závěsné WC, umyvadlo, vanu nebo sprchový kout). V rámci nadstandardního provedení je v některých bytech i designový koupelnový nábytek.

Podlahy

Do obytných místností a šaten máte na výběr ze 7 dekorů dřevěných třívrstvých podlah. V předsíních a komorách byla realizována velkoformátová rektifikovaná keramická dlažba.

Dveře a okna

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s vysoce odolným laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany. Z vnitřní strany je povrch v nadstandardním provedení bílé dýhy s krycími lištami. Vnitřní dveře do všech obytných místností mají prosklení, ostatní jsou plné s obložkovými zárubněmi. Dveře do koupelen mají efektivní posouvání do pouzdra. Na výběr je 7 barevných dřevěných dekorů. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2 100 mm. Bytový dům je vybaven moderními dřevěnými Eurookny s tepelně izolačním dvojsklem.

Sádrokartonové podhledy

V koupelnách, na WC a chodbách jsou sádrokartonové podhledy s moderními bodovými světly.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích. Všechny byty disponují elektronickým zabezpečovacím zařízením a domovním videotelefonem.

Klimatizace

Pro udržení příjemné teploty i v letním období jsou všechny byty vybaveny klimatizací.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy B, každý byt má vlastní měření tepla. Tepelný komfort v hlavní koupelně (v některých jednotkách ve všech koupelnách) je zajištěn mimo jiné elektrickým temperováním dlažby.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty a návštěvy.

NAVÍC

Standardní štukové omítky na stěnách a stropech jsou zde nahrazeny nadstandardní hladkou sádrovou stěrkou. U všech oken jednotlivých bytů byla provedena elektro příprava pro dodatečné osazení venkovního stínění.
Detailní popis provedení pro bytové domy A, C, D

Fotografie standardů

Fotografie / vizualizace projektu

Výhled z pater

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí