Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 4 – Michle projekt Zahrady Bohdalec

Cenově dostupné byty v širším centru Prahy

Bytový areál Zahrady Bohdalec nabízí celkem 135 moderních bytů v atraktivní části pražské Michle. Nízkopodlažní bytové domy jsou zasazeny do klidné lokality, která je skvěle dostupná autem i hromadnou dopravou. Zastávka tramvaje je jen dvě minuty chůze od domu a na Václavské náměstí lze pohodlně dojet za 14 minut. Většina bytů má balkony nebo prostorné terasy. Na výběr jsou všechny dispozice od 1+kk až po 4+kk. Zahrady Bohdalec zkrátka nabízí bydlení za dostupnou cenu s výbornou dopravní obslužností.

Rodiny s dětmi jistě ocení, že v blízkém okolí je hned několik školských zařízení a přímo v místě vznikne i dětské hřiště. Díky tomu, že je ulice určena výhradně pro rezidenty, poskytuje areál klid a dostatek soukromí.

Velkou výhodou je pestrá nabídka možností pro aktivní relaxaci. Blízko je to na zalesněný vrch Bohdalec, Tyršův vrch a také do oblíbeného sportovního areálu u Hamerského rybníka. Pro nákupy velmi dobře poslouží hypermarket Kaufland, kam lze dojít pohodlně pěšky.

U vybraných bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Zjistit více.
Termín dokončení*: listopad 2020
Počet bytů: 53 celkem / 37 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.334.252 Kč
2+kk
od 4.809.760 Kč
3+kk
od 6.618.825 Kč
4+kk
od 10.508.758 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU ZAHRADY BOHDALEC


 • D
  27 bytů / 21 volných
  Termín dokončení: listopad 2020
 • E
  26 bytů / 16 volných
  Termín dokončení: listopad 2020
Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - ve výstavbě
 • Připravované byty

Dopravní dostupnost

Zahrady Bohdalec jsou skvělým místem pro bydlení také díky vynikající dopravní dostupnosti. Bez problému lze dojet kdykoliv za pár minut tramvají do centra. Kousek od domu je zastávka tramvajových linek 11 a 14 a autobusů 150 a 188. Je možné také využít zastávky linek 135, 136 a 213, které jezdí na nejbližší stanice metra.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení restaurace  restaurace památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelny

U koupelen je na výběr z 20 možností provedení obkladů. Za drobný příplatek lze vybírat až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout. Klienti si také mohou zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Na výběr je 10 dekorů plovoucích laminátových podlah do všech obytných místností včetně kuchyňského koutu a šaten. V koupelnách, na WC, v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi bude realizovaná nadstandardní keramická dlažba. Na balkonech, terasách a lodžiích bude položená mrazuvzdorná dlažba.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a s obložkovou zárubní z vnější strany. U vnitřních dveří lze vybírat ze 7 dekorů. Dveře ze vstupní chodby do obývacího pokoje jsou prosklené, všechny ostatní plné s kvalitním nerezovým kováním. Obložková zárubeň bude provedena ve stejném dekoru. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích.

Rekuperace

U některých jednotek je zajištěno řízené větrání pomocí systému s rekuperací. Jedná se o moderní systém efektivní výměny vzduchu, kdy se primárně v zimních měsících teplo odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který je přiváděn dovnitř.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní, případně venkovní, parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkovací stání v blízkosti domu.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy je B. Každý byt má vlastní měření tepla.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet v bytech prvního nadzemního podlaží a dalších vybraných bytech.
Detailní popis provedení pro bytové domy D, E

Fotografie standardů

Fotografie / vizualizace projektu

Virtuální prohlídka projektu

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí