Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 10 – Horní Měcholupy projekt Javorová čtvrť II.

Moderní bydlení za dostupné ceny

Oblíbená lokalita s moderním bydlením v zeleni, to je Javorová čtvrť II. v Praze 10 – Horních Měcholupech. V uplynulých letech se stala tato část Prahy jednou z nejvyhledávanějších a bydlení zde našlo mnoho spokojených domácností. Nově, přímo vedle již zabydlené lokality, vyrostou další tři bytové domy. Vzhledem k tomu, že v minulosti se zde vždy nejrychleji vyprodaly menší byty 1+kk a 2+kk, nabídne projekt Javorová čtvrť II. dostatek právě těchto menších promyšlených dispozic. Vyberou si zde mladí lidé, kteří hledají své první bydlení a nabídka je zajímavá také pro investory, kteří chtějí uložit své peníze nebo byty dále pronajímat. Těšit se mohou ale i rodiny, pro které je lokalita Horních Měcholup blízko Hostivařské přehrady opravdu ideální.

Horní Měcholupy jsou vyhlášeny skvělou občanskou vybaveností. Je zde dostatečná kapacita ve všech školských zařízeních a také pestrá nabídka nákupních možností či oblíbených restaurací. Můžete sportovat a relaxovat v okolí Hostivařské přehrady či na kole nebo s kočárkem vyrazit do přírodního parku Botič-Milíčov. V blízkém okolí je řada sportovišť včetně rodinného golfového areálu.

Termín dokončení*: červenec 2019
Počet bytů: 180 celkem / 31 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 2.933.075 Kč
2+kk
od 4.395.216 Kč
3+kk
od 5.954.872 Kč
4+kk
od 7.828.797 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU JAVOROVÁ ČTVRŤ II.


 • A
  101 bytů / 8 volných
  Termín dokončení: červenec 2019
 • C
  38 bytů / 19 volných
  Termín dokončení: duben 2020
 • B
  41 bytů / 4 volných
  Termín dokončení: červenec 2019

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - ve výstavbě

Dopravní dostupnost

Přímo u lokality je autobusová zastávka, odkud přímé autobusy (linky 154, 175 a 183) jezdí ke stanicím metra linky C – Háje i linky A – Skalka. Do centra Prahy se dá také dostat velmi rychle vlakem. Jeho zastávka se nachází jen zhruba 7 minut chůze od lokality. Vlak jede až na Hlavní nádraží a cesta trvá jen 18 minut.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelny

U koupelen máte na výběr z 20 typů. Za drobný příplatek můžete vybírat až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout. Klienti si také mohou zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Na výběr máte z 10 dekorů plovoucích laminátových podlah do všech obytných místností včetně kuchyňského koutu a komor přístupných z těchto místností. V koupelnách, na WC, v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi bude realizovaná nadstandardní keramická dlažba. Na balkonech bude položená mrazuvzdorná dlažba, na terasách betonová dlažba s promývaným povrchem, případně mrazuvzdorná keramická.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a s obložkovou zárubní z vnější strany. U vnitřních dveří máte na výběr ze 7 dekorů. Dveře ze vstupní chodby do obývacího pokoje jsou prosklené, všechny ostatní plné s kvalitním nerezovým kováním. Obložková zárubeň bude provedena ve stejném dekoru. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkování před domem.

Energie a vytápění

Energetická náročnost budovy B, centrální vytápění, vlastní měření tepla pro každý byt.

Navíc

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet v bytech prvního nadzemního podlaží a dalších vybraných bytech.
Detailní popis provedení pro bytové domy A, B
Detailní popis provedení pro bytový dům C

Aktuální fotografie stavu výstavby

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí