Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 10 – Horní Měcholupy projekt Javorová čtvrť II.

Moderní byty za dostupné ceny

Oblíbená lokalita a v ní krásné moderní bydlení v zeleni, to je Javorová čtvrť II. v Praze 10 – Horních Měcholupech. V uplynulých letech se stala tato část Prahy jednou z nejvyhledávanějších a bydlení zde našlo mnoho spokojených domácností. Pokud jste si byt na tomto žádaném místě nestihli pořídit, máte nyní jedinečnou šanci. Přímo vedle již zabydlené lokality vyrostou další dva bytové domy.

Horní Měcholupy mají několik podstatných výhod. Jsou vyhlášeny skvělou občanskou vybaveností. Je zde dostatečná kapacita ve všech školských zařízeních a také pestrá nabídka nákupních možností či oblíbených restaurací. Budete zde mít skutečně téměř neomezený výběr, jak trávit volný čas aktivně. Můžete sportovat a relaxovat v okolí Hostivařské přehrady, jejíž okolní lesopark patří k nejkrásnějším ve městě. Na kole nebo s kočárkem je to kousek i do přírodního parku Botič-Milíčov, který je díky chráněným biotopům a krásným lesům doslova přírodní oázou. V blízkém okolí je celá řada sportovišť včetně rodinného golfového areálu.
Termín dokončení*: červenec 2019
Počet bytů: 142 celkem / 27 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 2.863.845 Kč
2+kk
od 4.146.670 Kč
3+kk
6.146.578 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU JAVOROVÁ ČTVRŤ II.


 • A
  101 bytů / 17 volných
  Termín dokončení: červenec 2019
 • B
  41 bytů / 10 volných
  Termín dokončení: červenec 2019
Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - ve výstavbě

Popis cesty autem


Z Jižní spojky směr Štěrboholy sjeďte na exitu Zahradní město do ulice Švehlova. Po ulici Švehlova jeďte rovně cca 2,4 km. Na světelné křižovatce odbočte vpravo do ulice Hornoměcholupská, po cca 2 km se nachází kruhový objezd, pokračujte 2. výjezdem dále po ulici Hornoměcholupská. Na dalším kruhovém objezdu stále pokračujte 2. výjezdem ulicí Hornoměcholupská. Po cca 1 km dorazíte k lokalitě, která se nachází po levé straně.

Popis cesty MHD


Přímo u lokality se nachází autobusová zastávka, odkud přímé autobusy (linky 154, 175 a 183) jezdí ke stanicím metra linky C – Háje i linky A – Skalka. Do centra Prahy se dá také dostat velmi rychle vlakem. Jeho zastávka se nachází jen zhruba 7 minut chůze od lokality.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

U koupelen máte na výběr z 20 typů. Za drobný příplatek můžete vybírat až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout, vývod pro pračku. Máte také možnost výběru koupelnového nábytku.

Podlahy

Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a komor přístupných z obytných místností. Na výběr je 12 dekorů podlah. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi. Na balkonech je mrazuvzdorná dlažba, na terasách pak betonová dlažba s promývaným povrchem, případně mrazuvzdorná keramická.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu, obložková zárubeň je z vnější strany. Vnitřní dveře jsou plné. Ze vstupní chodby do obývacího pokoje pak prosklené. Na výběr je 7 dekorů. Zárubně jsou obložkové ve stejném dekoru. Kování je kvalitní nerezové, těsnění celoobvodové. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních i datových kabelů je do všech pokojů, u bytů 2+kk a větších datový rozvaděč.

Energie a vytápění

Energetická náročnost budovy B, centrální vytápění, vlastní měření tepla pro každý byt.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkování před domem.

Navíc

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet v bytech prvního nadzemního podlaží a dalších vybraných bytech.
Detailní popis provedení

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

 • Bytové domy A, B
  ve výstavbě

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí