Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 10 – Pitkovice projekt Pitkovické zahrady

Nové byty v žádané lokalitě u přírodního parku

Bytový areál Pitkovické zahrady nabízí celkem 21 moderních bytů v centru nově vznikající lokality. Ta je tvořena nízkopodlažními bytovými a rodinnými domy. Komorní ráz projektu a sousedství tradiční vilové čtvrti činí z Pitkovic ideální volbu pro klidné rodinné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy. Na metro je to totiž jen 10 minut. Byty v přízemí mají žádané předzahrádky a jednotky v horních podlažích pak nabídnou velkorysé terasy s výhledem do okolí. Na výběr jsou dispozice 1+kk až 4+kk.

Přímo v místě je mateřská škola a bohatá občanská vybavenost včetně škol a široké nabídky služeb je v sousedních Průhonicích a Uhříněvsi. K velkým nákupům je ideální nákupní centrum Průhonice-Čestlice, vedle kterého se nachází také sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha s venkovní zónou, SPA a fitness. Okolí doslova vybízí k rodinným projížďkám na kole či výletům do okolí přírodní památky Meandry Botiče. Pestré sportovní aktivity nabídne také okolí Hostivařské přehrady či stejnojmenného lesoparku. Atraktivitu lokality zvyšuje i sousedství přírodního parku Botič-Milíčov. Nedaleko je také kulturní památka Průhonický park, Dendrologická zahrada a přírodní památka Obora v Uhříněvsi.

Termín dokončení:* DOKONČENO
další etapa: březen 2020
Počet bytů: 81 celkem / 13 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.385.657 Kč
2+kk
od 4.291.742 Kč
3+kk
od 6.585.820 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU


 • A
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • C
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • B
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • D
  21 bytů / 13 volných
  Termín dokončení: březen 2020
Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - dokončené
 • Byty - ve výstavbě

Dopravní dostupnost

Jen pár minut chůze k autobusovým zastávkám – linky č. 213 a 906 • 10 minut autobusem ke stanici metra C – Háje • Jen 3 minuty autem do Uhříněvsi, Průhonic a na dálnici D1.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelny

U koupelen máte na výběr z 20 typů. Za drobný příplatek můžete vybírat až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout. Klienti si také mohou zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a šatnách přístupných z obytných místností. Na výběr je 10 dekorů podlah. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi. Na balkonech a terasách je dlažba mrazuvzdorná keramická.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a s obložkovou zárubní z vnější strany. U vnitřních dveří máte na výběr ze 7 dekorů. Dveře ze vstupní chodby do obývacího pokoje jsou prosklené, všechny ostatní plné s kvalitním nerezovým kováním. Obložková zárubeň bude provedena ve stejném dekoru. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů venkovní parkovací stání pro rezidenty a návštěvy.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy B, centrální vytápění, vlastní měření tepla pro každý byt.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet ve všech bytech.
Detailní popis provedení pro bytový dům D

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

 • Bytový dům D
  ve výstavbě

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí