Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 10 – Pitkovice DOKONČENO Všechny byty v projektu jsou vyprodány. projekt U Panského dvora

Moderní byty jen deset minut od stanice metra C Háje a v těsné blízkosti přírodního parku i nákupního centra. Ve velmi žádané lokalitě Pitkovic v návaznosti na nově dokončenou zástavbu bytových a rodinných domů. Komorní ráz projektu a sousedství tradiční vilové čtvrti činí z Pitkovic ideální volbu pro moderní a klidné rodinné bydlení. V nedalekých Průhonicích a Uhříněvsi, které jsou autem či autobusem vzdáleny jen několik minut, je kompletní občanská vybavenost – mateřská i základní škola, úřady, pošta, policie i zdravotní středisko. K velkým nákupům je k dispozici nákupní centrum Průhonice-Čestlice, vedle kterého se nachází také sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha s venkovní zónou, spa a fitness. Lokalita bytových domů blízko přírodního parku Botič-Milíčov přímo vybízí k aktivnímu trávení volného času. Nedaleko je také kulturní památka Průhonický park, Dendrologická zahrada a přírodní památka Obora v Uhříněvsi.
Termín dokončení: DOKONČENO
Počet bytů: 112 celkem / 0 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Popis cesty autem


Jeďte po dálnici D1 směr Brno. Na EXITU 6 (Průhonice) sjeďte rovně, před kruhovým objezdem odbočte vpravo směr Uhříněves. Dále pokračujte rovně přes kruhový objezd silnicí K Dálnici až do Pitkovic. Na kruhovém objezdu v Pitkovicích sjeďte na třetím výjezdu do ulice Žampionová. Lokalita se nachází po 50m na levé straně.

Popis cesty MHD


Ze stanice metra C Háje jeďte autobusem č. 232, 506 a 609 až na zastávku Nové Pitkovice. Vraťte se proti směru jízdy autobusu ke kruhovému objezdu. Zahněte doprava do ulice Žampionová. Lokalita se nachází po 50m na levé straně.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout či vývod pro pračku. V nabídce je také široký sortiment koupelnového nábytku.

Podlahy

Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi. Balkony mají mrazuvzdornou dlažbu, na terasách je pak betonová dlažba s promývaným povrchem, případně mrazuvzdorná keramická.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany. Vnitřní dveře jsou plné, ze vstupní chodby do obývacího pokoje pak celoprosklené. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, disponují kvalitním nerezovým kováním a celoobvodovým těsněním.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních i datových kabelů je ve všech pokojích.

Energie a vytápění

Energetická náročnost budovy B. Byty disponují vlastním měřením tepla a jsou napojeny na centrální vytápění.

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Bytové domy A-D
    dokončeny

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí