Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 4 – Kamýk NOVINKA projekt Nad Modřanskou roklí

Váš domov u přírodního parku a budoucí stanice metra

Rodinné bydlení v moderních bytových domech v atraktivní zabydlené lokalitě blízko přírodního parku. To vše nabízí bytový projekt Nad Modřanskou roklí na pražském Kamýku. V nabídce jsou promyšlené menší byty vhodné pro mladé i na investici, ale i atraktivní velké rodinné byty s terasami. Pro ty, kdo dávají přednost ekologii, jsou na výběr i byty s řízeným větráním, které zajistí zdravější prostředí, a navíc uspoří energii na vytápění.

Lokalita leží jen pár kroků od překrásného přírodního parku Modřanská rokle. V podstatě přes ulici se otevírá téměř nekonečná možnost relaxace v přírodě a množství cyklostezek. Projekt Nad Modřanskou roklí představuje perspektivní bydlení se skvělou dopravní dostupností, kterou v budoucnu ještě více pozvedne nová stanice trasy metra D či prodloužení tramvajové linky z Modřan.
U většiny bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Zjistit více
Termín dokončení:* DOKONČENO
další etapa: listopad 2018
Počet bytů: 408 celkem / 71 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 2.597.628 Kč
2+kk
od 4.024.080 Kč
3+kk
od 5.453.588 Kč
4+kk
od 7.465.857 Kč
5+kk
10.121.552 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU NAD MODŘANSKOU ROKLÍ

SPECIÁLNÍ VYBAVENÍ: REKUPERACE


U většiny bytů nabízíme moderní a ekologický systém výměny vzduchu pomocí řízeného větrání s rekuperací tepla. Je tak zaručena stabilní teplota v bytě a hlavně nepřetržitý přísun hygienicky čistého vzduchu. Tento způsob větrání tedy přispívá ke zdravějšímu klimatu bez nežádoucího prachu, hluku či pylových alergenů, a to při zajištění optimální vlhkosti vzduchu. Navíc je velmi efektivně zužitkováno odpadní teplo v domácnosti, čímž se výrazně snižuje energetická náročnost objektu.

 • A
  40 bytů / 3 volných
  Termín dokončení: listopad 2018
 • F
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • B
  43 bytů / 11 volných
  Termín dokončení: listopad 2018
 • G
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • C
  40 bytů / 16 volných
  Termín dokončení: prosinec 2018
 • H
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • D
  35 bytů / 12 volných
  Termín dokončení: prosinec 2018
 • I
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • E
  70 bytů / 29 volných
  Termín dokončení: září 2019

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - ve výstavbě
 • Byty - dokončené

Popis cesty autem


Z Jižní spojky sjeďte na EXIT Krč - východ. Podjeďte Jižní spojku a pokračujte dále do ulice Vídeňská směr Krč. Za Thomayerovou nemocnicí odbočte na světelné křižovatce vpravo do ulice v Zálesí a po 200 m odbočte vlevo do ulice Štůrova. Pokračujte rovně a asi po 1 km odbočte na světelné křižovatce vpravo do ulice Durychova a následně na kruhovém objezdu vlevo do ulice Novodvorská. Lokalita se nachází na konci ulice Novodvorská po pravé straně.

Popis cesty MHD


Autobusové zastávky jsou přímo u lokality – linky 165, 197, 215 a noční 904. Ke stanici metra C – Chodov nebo Kačerov trvá cesta autobusem necelých 15 minut. V budoucnu se přímo naproti lokalitě plánuje výstavba nové stanice metra D.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Standardní provedení KOMFORT

Všechny stavby CENTRAL GROUP jsou zděné a při výstavbě se používají osvědčené kvalitní materiály předních výrobců. V rámci firemního programu řízení jakosti je každá stavba prověřována třemi liniemi interní kontroly. Díky těmto kontrolním mechanismům může společnost nabídnout prodlouženou tříletou záruku na jakost svých staveb.

V základní ceně všech nových bytů společnosti CENTRAL GROUP je již zahrnuto vše - DPH, vysoký standard provedení KOMFORT a prodloužená záruka na kvalitu. Bez jakéhokoliv příplatku můžete vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, plovoucích podlah a dveří s obložkovými zárubněmi. Cena všech nových bytů také zahrnuje bezpečnostní vstupní dveře, vlastní měření tepla a moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi.

Standard bytového domu:

 • Stavební konstrukce: železobetonové základy, nosné prvky – cihelné zdivo, monolitické prvky, stropy – montované nebo monolitické prvky, cihelné příčky zděné z příčkovek, fasádní zateplovací systém, klempířské prvky z titanzinkového nebo hliníkového plechu
 • Bezpečnost: elektronické čipy pro vstup do bytového domu
 • Společné prostory: nadstandardní výtahy, osvětlení s pohybovým čidlem, nadstandardní velkoformátová dlažba
 • Parkování: parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkování před domem nebo určená podzemní místa
 • Venkovní prostor: předzahrádky (jsou-li jsou součástí domu) oplocené poplastovaným pletivem, zeleň v okolí objektu


Standard bytu:

 • Okna a balkonové dveře: plastová bílá, případně s folií, tepelně izolační dvojsklo, vybrané balkony jsou zaskleny
 • Akustické stěny: u vybraných bytů průhledné akustické stěny
 • Stínění: elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet v bytech 1. NP a dalších vybraných bytech
 • Koupelny: Vybírat je možné z 20 typů moderních kombinací obkladů a dlažeb a za drobný příplatek až ze 190 nadstandardních variant. V ceně jsou kvalitní zařizovací předměty (závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout, dle dispozice bytu) a vývod pro pračku. V nabídce je také široký sortiment koupelnového nábytku a doplňků.
 • Sanita: závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout, vývod pro pračku
 • Podlahy: Ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a komor přístupných z obytných místností je možno vybírat z 12 dekorů laminátových plovoucích podlah. V koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi je keramická dlažba. Balkony mají mrazuvzdornou dlažbu, na terasách je pak betonová dlažba s promývaným povrchem, případně mrazuvzdorná keramická.
 • Dlažby: koupelna, WC, komora přístupná z chodby (případně balkonu nebo terasy), chodba za vchodovými dveřmi - nadstandardní keramická dlažba, balkony - mrazuvzdorná dlažba, terasy - mrazuvzdorná, případně betonová dlažba s promývaným povrchem
 • Vnitřní omítky: vápenocementové nebo vápenosádrové, případně sádrokartonový obklad stěn
 • Vytápění: centrální vytápění
 • Vnitřní dveře: plné, ze vstupní chodby do obývacího pokoje pak prosklené. Volit lze ze 7 dekorů. Všechny dveře (vnitřní i vstupní), mají zvýšenou výšku 2100 mm a disponují kvalitním nerezovým kováním a celoobvodovým těsněním.
 • Vchodové dveře: bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany
 • Datové rozvody: moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi, rozvod televizních kabelů do všech pokojů
 • Měření tepla: byty disponují vlastním měřením tepla a jsou napojeny na centrální vytápění.
 • Rekuperace: U většiny bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací, tedy zařízením pro zpětné získávání tepla. Jedná se o systém efektivní výměny vzduchu, kdy se teplo z odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který je přiváděn dovnitř. Přiváděný čerstvý vzduch je v létě ochlazován až o 6 ºC a v zimě zase naopak ohříván. Rekuperace tak přináší úsporu za topení a zároveň vytváří zdravý domov.


Fotografie / vizualizace projektu

Virtuální prohlídka projektu

Maketa projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí