Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 5 – Stodůlky projekt Nad Prokopským údolím

Rodinné bydlení u přírodní rezervace

Jen pár kroků do panenské přírody a zároveň jen 20 minut od pulsujícího centra metropole. Bydlení v bytovém projektu Nad Prokopským údolím v pražských Stodůlkách beze zbytku splňuje náročné požadavky rodinného bydlení. Z horních pater je krásný výhled na panorama Prahy. V nabídce jsou promyšlené dispozice větších rodinných bytů 3+kk a 4+kk, které kromě dostatečného prostoru poskytnou i velkorysé terasy. Menší byty 1+kk a 2+kk jsou vhodné pro singles či jako startovací bydlení pro mladé páry.

V sousedství bytového domu je kompletní občanská vybavenost. Dvě mateřské školy s krásnou zahradou a moderním zázemím, dvě základní školy a mnoho dětských hřišť. V nejbližším okolí se nachází supermarket, poliklinika, pošta, lékárna a pestrá nabídka restaurací, fitness a dalších služeb.

Dostatek sportovního vyžití zajistí zejména údolí Dalejského potoka a přírodní rezervace Prokopské údolí, která patří k přírodním klenotům Prahy. Sem se dá pohodlně dostat na kole nebo romantickou procházkou. Je jen málo pražských lokalit, kde lze být po pár minutách v nedotčené přírodě daleko od ruchu metropole.
Termín dokončení:* březen 2019
Počet bytů: 56 celkem / 36 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.159.206 Kč
2+kk
od 4.433.942 Kč
3+kk
od 5.176.087 Kč
4+kk
od 9.188.057 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU NAD PROKOPSKÝM ÚDOLÍM


  • A
    56 bytů / 36 volných
    Termín dokončení: březen 2019

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

  • Byty - ve výstavbě

Popis cesty autem


Z Rozvadovské spojky sjeďte na výjezdu Řepy/Stodůlky. Odbočte vpravo do ulice Jeremiášova a po 2 km zahněte doprava do ulice Červeňanského. Po 200 m zabočte doleva do ulice Jánského. Lokalita se nachází po 800 km po levé straně.

Popis cesty MHD


Ze stanice metra B Lužiny jděte přes pěší lávku do ulice Červeňanského, k zastávce autobusů Plíškova. Autobusy č. 142, 184 nebo 225 jeďte 2 zastávky na zastávku Ohradské náměstí. Odtud pokračujte cca 400 m ulicí Přecechtělova přímo k lokalitě.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení restaurace  restaurace památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Popis provedení

Koupelna

U koupelen mají klienti na výběr z 20 možností. Za drobný příplatek mohou vybírat až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout a vývod pro pračku. Klienti si také mohou zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a šaten. Na výběr je z 10 dekorů podlah. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi. Na terasách, balkonech a lodžiích je mrazuvzdorná keramická dlažba.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu, z vnější strany pak s obložkovou zárubní. Vnitřní dveře jsou plné. Ze vstupní chodby do obývacího pokoje jsou dveře prosklené. Na výběr je ze sedmi dekorů. Zárubně jsou obložkové ve stejném dekoru. Kování je kvalitní nerezové. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních i datových kabelů je do všech pokojů, u bytů 2+kk a větších je datový rozvaděč.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy B, centrální vytápění, s vlastním měřením tepla pro každý byt.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkování před domem.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet u všech bytů.
Detailní popis provedení

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Bytový dům
    ve výstavbě

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí