Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 9 – Letňany projekt Letňanské zahrady

Rodinné bydlení v žádané lokalitě blízko metra

Areál Letňanské zahrady vyrůstá v sousedství zavedené lokality nových bytových domů, jen 5 minut od stanice metra C Letňany a velkého obchodně-zábavního centra OC Letňany. Moderní nízkopodlažní viladomy poskytnou poklidné bydlení s balkony, terasami i předzahrádkami. Nabídka dispozic je velmi široká od menších bytů vhodných pro mladé nebo na investici, až po dostatek prostorných rodinných bytů. Vybere si tak opravdu každý. V rámci poslední etapy výstavby nabídnou Letňanské zahrady zcela novou restauraci a také moderní prodejnu potravin. Majitelé bytů si tak budou moci obstarat vše potřebné v místě svého nového domova.

V těsné blízkosti projektu se nachází nový rozsáhlý Lesopark Letňany se stezkami pro pěší, cyklisty, bruslaře i běžkaře. Bohatá síť cyklostezek navazuje přímo na lokalitu. V docházkové vzdálenosti je hned několik mateřských a základních škol, střední i jazyková škola, pošta i zdravotnická zařízení. Tak neváhejte, a vyberte si své bydlení v Letňanech. V prodeji je již poslední etapa.
Termín dokončení: DOKONČENO
další etapa: listopad 2018
Počet bytů: 743 celkem / 15 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 2.824.937 Kč
2+kk
od 4.246.078 Kč
3+kk
od 5.779.958 Kč
4+kk
od 6.959.204 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené přiřazené položky k bytu (parkovací stání, sklep), vysoký standard provedení KOMFORT a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
VIDEO O PROJEKTU LETŇANSKÉ ZAHRADYOBČANSKÁ VYBAVENOST PŘÍMO V LOKALITĚ:


V rámci poslední etapy výstavby nabídnou Letňanské zahrady zcela novou restauraci a také moderní prodejnu potravin. Majitelé bytů si tak budou moci obstarat vše potřebné v místě svého nového domova.

 • A
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • I
  30 bytů / 9 volných
  Termín dokončení: červen 2019
 • B
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • J
  50 bytů / 2 volných
  Termín dokončení: listopad 2018
 • C
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • K
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: listopad 2018
 • D
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • L
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • E
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • M
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • F
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • N
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • G
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • O
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
 • H
  22 bytů / 4 volných
  Termín dokončení: červen 2019
 • P
  VYPRODÁNO
  Termín dokončení: DOKONČENO
Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

 • Byty - dokončené
 • Byty - ve výstavbě

Popis cesty autem


Od stanice metra C Letňany jeďte rovně ulicí Tupolevova. Na druhém světelném semaforu odbočte vpravo do ulice Beranových. Po 1,6 km zabočte doprava do ulice Veselská. Lokalita se nachází po 300 m po levé straně.

Popis cesty MHD


Autobusová zastávka Avia Letňany je vzdálena pouhých pět minut chůze od lokality. Cesta linkami 158, 195 a 201 na stanici metra C Letňany zabere jen 5 minut. Pro noční dopravu je možné využít linky 603 a 953 ze zastávky Toužimská.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení bazén  bazén památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

Vybírat je možné z 20 typů a za drobný příplatek až ze 190 nadstandardních koupelen. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout či vývod pro pračku. V nabídce je také široký sortiment koupelnového nábytku.

Podlahy

Podlahy jsou plovoucí laminátové ve všech obytných místnostech včetně kuchyňského koutu a komor přístupných z obytných místností. Vybírat lze z 12 dekorů. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby, v chodbě za vchodovými dveřmi. Balkony mají mrazuvzdornou dlažbu, na terasách je pak betonová dlažba s promývaným povrchem, případně mrazuvzdorná keramická.

Dveře

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární (3. třída bezpečnosti) s laminátem na povrchu a obložkovou zárubní z vnější strany. Vnitřní dveře jsou plné, ze vstupní chodby do obývacího pokoje pak prosklené. Vybírat je možné ze 7 dekorů stejně jako u obložkových zárubní. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm a disponují kvalitním nerezovým kováním a celoobvodovým těsněním.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních i datových kabelů je ve všech pokojích.

Energie a vytápění

Energetická náročnost budovy B. Byty disponují vlastním měřením tepla a jsou napojeny na centrální vytápění.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty. Návštěvy pak mohou pohodlně využít parkování před domem.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovních rolet v bytech prvního nadzemního podlaží a dalších vybraných bytech.
Popis provedení pro bytové domy A-D, J-P Popis provedení pro bytové domy E,F,G Popis provedení pro bytové domy H,I

Fotografie standardů

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí