Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 9 – Vysočany projekt Rezidence U Radnice

Luxusní byty přímo u metra

Luxusní bydlení jen 60 metrů od stanice metra B Vysočanská. To je Rezidence U Radnice přímo v srdci Prahy 9. Byty v patrech mají balkóny nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách. Nerušenou relaxaci a klid zajistí majitelům bytů unikátní privátní park ve vnitrobloku rezidence. Vysoký standard provedení REZIDENCE nabízí v ceně dřevěná eurookna, luxusní koupelny či dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Na výběr jsou i byty s klimatizací nebo rekuperací s dochlazováním.

Díky skvělé poloze je odtud spojení do centra naprosto bezproblémové a cesta nezabere ani deset minut. Pár kroků od domu je tenisový areál a podél říčky Rokytky je to jen kousek do velkého parku Podviní s lanovým centrem, spoustou dětských hřišť, cyklostezek nebo vinicí Máchalka s přilehlou bobovou dráhou. Nepřeberné nákupní možnosti nabízí sousední NC Fénix nebo blízká Galerie Harfa. V okolí je mnoho škol a školek a další potřebná občanská vybavenost včetně mnoha menších obchodů, restaurací, služeb či polikliniky.

U vybraných bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Zjistit více.
Termín dokončení:* prosinec 2019
Počet bytů: 111 celkem / 65 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.406.300 Kč
2+kk
od 5.603.260 Kč
3+kk
od 7.721.215 Kč
4+kk
od 12.261.932 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), luxusní provedení REZIDENCE, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU REZIDENCE U RADNICE


  • A
    111 bytů / 65 volných
    Termín dokončení: prosinec 2019

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

  • Byty - ve výstavbě

Dopravní dostupnost

V bezprostřední blízkosti je stanice metra B Vysočanská, za rohem je tramvajová zastávka Nádraží Vysočany, kde lze využít linku č. 16 a 94. Několik metrů je vzdálena i autobusová zastávka s linkami č. 136, 151, 152, 177, 182, 183, 195, 375 a 913. Vlaková stanice Praha-Vysočany je vzdálena pár minut pěšky, do centra je to pak 8 min.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení restaurace  restaurace památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Popis provedení

Koupelny

U koupelen je na výběr z 95 barevných kombinací obkladů a dlažeb. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout. Je také možné zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Podlahy jsou moderní dvouvrstvé dřevěné celoplošně lepené. Na výběr máte ze 7 dekorů. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi. Ve všech pokojích a v chodbách je možné vybrat i kvalitní příplatkové vinylové podlahy. Na terasách, balkonech a lodžiích je mrazuvzdorná keramická dlažba.

Dveře a okna

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu a s obložkovou zárubní z vnější strany. U vnitřních dveří máte na výběr ze 7 dekorů. Dveře do všech obytných místností jsou prosklené, ostatní plné s kvalitním nerezovým kováním. Obložková zárubeň bude provedena ve stejném dekoru. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm. Standardem projektu jsou dřevěná Eurookna s tepelně izolačním dvojsklem.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Rozvod televizních kabelů je ve všech pokojích. Ve všech bytech je elektronické zabezpečovací zařízení a domovní videotelefon.

Sádrokartonové podhledy

V koupelnách, na WC a chodbách jsou sádrokartonové podhledy s moderními bodovými světly.

Rekuperace a klimatizace

U některých jednotek je zajištěno řízené větrání pomocí systému s rekuperací. Jedná se o moderní systém efektivní výměny vzduchu, kdy se primárně v zimních měsících teplo odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který je přiváděn dovnitř. V letních měsících je tento systém naopak schopen ochlazovat přiváděný venkovní vzduch až o 6 °C. Řízené větrání s rekuperací tepla tak přináší úsporu za topení a zároveň vytváří zdravější domov. Byty 4+kk v posledním podlaží mají klimatizaci.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy B, vlastní měření tepla pro každý byt, ve všech jednotkách podlahové teplovodní vytápění.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty a návštěvy. U všech uzavřených parkovacích stání jsou ve standardu dálkově ovládaná garážová vrata.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovního stínění. U bytů v posledním podlaží je příprava pro předokenní žaluzie do skrytých schránek pod fasádou v nadpraží oken. Každý byt má vlastní měřiče spotřeby vody s dálkovým odečtem.
Detailní popis provedení REZIDENCE

Vizualizace interiérů

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Bytový dům
    ve výstavbě

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Studentská architektonická soutěž
Nadační fond pro zdraví dětí