Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
Nové byty

Praha 9 – Vysočany projekt Rezidence U Radnice

Luxusní byty přímo u metra

Luxusní bydlení jen 60 metrů od stanice metra B Vysočanská. To je Rezidence U Radnice přímo v srdci Prahy 9. Díky skvělé poloze je odtud spojení do centra naprosto bezproblémové a cesta nezabere ani deset minut. Pár kroků od domu je tenisový areál a podél říčky Rokytky je to jen kousek do velkého parku Podviní s lanovým centrem, spoustou dětských hřišť, cyklostezek nebo vinicí Máchalka s přilehlou bobovou dráhou. Nerušenou relaxaci a klid zajistí majitelům bytů unikátní privátní park ve vnitrobloku rezidence. Nepřeberné nákupní možnosti nabízí sousední NC Fénix nebo blízká Galerie Harfa. V okolí je mnoho škol a školek a další potřebná občanská vybavenost včetně mnoha menších obchodů, restaurací, služeb či polikliniky.

Z pestré nabídky bytů si zde vybere opravdu každý. Luxusní provedení REZIDENCE nabízí v ceně dřevěná Eurookna, luxusní koupelny či dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Pro ty, kdo si chtějí užívat pohodlí i v parných dnech, jsou na výběr byty s klimatizací. Ti kdo preferují zdravé životní prostředí a energetickou úsporu mohou zvolit byty s rekuperací, tedy řízeným větráním s dochlazováním až o šest stupňů v letních měsících. Byty v patrech mají balkóny nebo velkorysé terasy, z těch nejvyšších je krásný výhled na celou Prahu. Byty v přízemí zase umožní majitelům odpočívat na soukromých předzahrádkách. Neváhejte a vyberte si své luxusní bydlení v Rezidenci U Radnice.
U vybraných bytů je nainstalován moderní úsporný systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Zjistit více.
Termín dokončení:* prosinec 2019
Počet bytů: 52 celkem / 30 volných
* Dokončením se rozumí stav, kdy bude k příslušnému stavebnímu úřadu podána žádost o vydání kolaudačního souhlasu na bytový dům.

Ceny podle dispozic bytů a ateliérů

1+kk
od 3.384.795 Kč
2+kk
od 5.186.960 Kč
3+kk
od 7.810.800 Kč
4+kk
od 14.976.910 Kč
Ceny ALL INCLUSIVE zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (např. parkovací stání, sklep), luxusní provedení REZIDENCE, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.

VIDEO O PROJEKTU REZIDENCE U RADNICE


  • A
    52 bytů / 30 volných
    Termín dokončení: prosinec 2019

Kliknutím na půdorys bytového domu zobrazíte ceník pro volné byty.

  • Byty - ve výstavbě

Popis cesty autem


Z Jižní spojky sjeďte do ulice Průmyslová (exit Hloubětín), po 4,5 km odbočte doleva do ulice Kolbenova. Pokračujte 2 km rovně do ulice Sokolovská. Lokalita se nachází po 350 m po levé straně.

Popis cesty MHD


V bezprostřední blízkosti je stanice metra Vysočanská, za rohem je tramvajová zastávka, kde lze využít linek č. 1, 3, 10, 14, 16, 23, 30, 92, 94 a 98. Několik metrů je vzdálena i autobusová zastávka s linkami č. 133, 136, 177, 182, 183, 195 a 913.

Mapa občanské vybavenosti

 nákupní centrum  nákupní centrum sportovní zařízení  sportovní zařízení restaurace  restaurace památka  památka park  park
 železniční stanice  železniční stanice autobusová zastávka  autobusová zastávka tramvajová zastávka  tramvajová zastávka stanice metra  stanice metra policie  policie
 zdravotnické zařízení  zdravotnické zařízení úřad  úřad mateřská škola  mateřská škola základní škola  základní škola pošta  pošta

Fotografie lokality

Koupelna

U koupelen je na výběr z 95 barevných kombinací obkladů a dlažeb. V ceně jsou nadstandardní zařizovací předměty, závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout. Je také možné zvolit příplatkový koupelnový nábytek.

Podlahy

Podlahy jsou moderní dvouvrstvé dřevěné celoplošně lepené. Na výběr je 7 dekorů. Nadstandardní keramická dlažba je v koupelně, na WC, v komoře přístupné z chodby a v chodbě za vchodovými dveřmi. Ve všech pokojích a v chodbách je možné vybrat i kvalitní příplatkové vinylové podlahy. Na terasách, balkonech a lodžiích je mrazuvzdorná keramická dlažba.

Dveře a okna

Vchodové dveře jsou bezpečnostní a protipožární s laminátem na povrchu, obložková zárubeň je z vnější strany. Vnitřní dveře jsou do všech obytných místností prosklené, ostatní plné. Na výběr je 7 dekorů. Zárubně jsou obložkové ve stejném dekoru. Kování je kvalitní nerezové. Všechny dveře, vnitřní i vstupní, mají zvýšenou výšku 2100 mm. Dřevěná Eurookna s tepelně izolačním dvojsklem.

Technika

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Rozvod televizních i datových kabelů je do všech pokojů. Ve všech bytech je elektronické zabezpečovací zařízení a domovní videotelefon.

Sádrokartonové podhledy

V koupelnách, na WC a chodbách jsou sádrokartonové podhledy s moderními bodovými světly.

Vzduchotechnika

Byty 4+kk v posledním podlaží mají klimatizaci. U některých jednotek je větrání zajištěno pomocí nuceného systému s rekuperací (řízené větrání s dochlazováním až o šest stupňů v letních měsících). Jedná se o moderní systém efektivní výměny vzduchu, kdy se teplo z odváděného vzduchu využívá k ohřevu toho, který je přiváděn dovnitř. Rekuperace tak přináší úsporu za topení a zároveň vytváří zdravý domov.

Energie a vytápění

Energetická třída náročnosti budovy B, vlastní měření tepla pro každý byt, ve všech jednotkách podlahové teplovodní vytápění.

Parkování

Bezproblémové parkování zajišťují podzemní parkovací stání pro rezidenty a návštěvy. U všech uzavřených parkovacích stání jsou ve standardu dálkově ovládaná garážová vrata.

NAVÍC

Elektro příprava pro dodatečné osazení venkovního stínění. U bytů v posledním podlaží je příprava pro předokenní žaluzie do skrytých schránek pod fasádou v nadpraží oken.
Detailní popis provedení REZIDENCE

Vizualizace interiérů

Fotografie / vizualizace projektu

Aktuální fotografie stavu výstavby

  • Bytový dům
    ve výstavbě

Fotografie okolí projektu

CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí