CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:

INTERIÉRY NA KLÍČ ZDARMA

V rámci zkvalitňování a rozšiřování poskytovaných služeb nabízí CENTRAL GROUP také vlastní interiérové poradenství. To umožňuje kompletní zařízení interiéru zakoupené nemovitosti ještě před vlastním dokončením a převzetí již zařízeného bytu, a to za nejvýhodnějších cenových podmínek. Výhradním partnerem této služby je přední český dodavatel kvalitního nábytku, kuchyní a vestavných skříní, společnost INDECO CZ.

Interiérové poradenství CENTRAL GROUP přináší klientům tyto hlavní výhody:

1Návrh kuchyně a interiéru zdarma a nezávazně

Pro každého zájemce zpracujeme návrh a 3D vizualizaci kompletního nebo částečného zařízení interiéru kupovaného bytu nebo domu včetně rozpočtu. Tato služba je zdarma a je možné ji využít přímo v našem klientském centru.

Na jednom místě tak lze vyřešit všechny náležitosti pořízení nového bydlení – od výběru nového bytu nebo rodinného domu, přes výběr z nejširší nabídky vnitřního provedení, podlah, obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů v kompletně vybavené vzorkovně CENTRAL GROUP, volbu ideálního financování na míru až po návrh kompletního zařízení interiéru.

2Garance nejlepší ceny - úspora financí

Výhradní partner této služby, kterým je přední český dodavatel kvalitního nábytku, kuchyní a vestavěných skříní INDECO CZ, garantuje nejlepší ceny. To znamená, že klienti společnosti CENTRAL GROUP automaticky získávají ty nejvýhodnější možné ceny.

3Převzetí dokončené a zařízené nemovitosti - úspora času

V případě, že se klient rozhodne pro částečné nebo i kompletní zařízení kupované nemovitosti, CENTRAL GROUP ve spolupráci se svými dodavateli zajistí, aby dodání a montáž interiérů proběhly ještě před jejím dokončením. Díky tomu klienti ušetří čas, který by jinak zabralo zaměření a dodání interiéru až po převzetí dokončené nemovitosti.V případě zájmu o bližší informace kontaktujte přímo klientské centrum CENTRAL GROUP:

Klientské centrum
Na Strži 65
140 00 Praha 4
226 222 222
226 221 111
info@central-group.cz
Po - Pá 8 - 19 hod

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2019 CENTRAL GROUP a. s.