skip to main content

Chcete s námi stavět novou Prahu?

Hledáme nové kolegy do týmu

Jak rosteme a jak se nám daří

297 zaměstnanců
28 let na trhu
30tis. bytů v přípravě

"Stále rosteme a v současné době připravujeme více než 30.000 bytů po celé Praze. Proto do našeho týmu potřebujeme další schopné a pracovité lidi. Budu rád, když vás budu moci přivítat v přátelském a inspirativním kolektivu CENTRAL GROUP."

Dušan Kunovskýzakladatel a šéf CENTRAL GROUP

Dušan Kunovský vystudoval práva na Univerzitě Karlově v Praze a na Cambridge University v Anglii, kde získal prestižní stipendium prince Charlese a právní titul Master of Laws. Po studiu se věnoval právní praxi se zaměřením na nemovitosti a následně vstoupil do oblasti developmentu. V posledních letech se zaměřuje na rozvoj velkých rezidenčních čtvrtí na brownfieldech v Praze ve spolupráci s předními architekty. Hodně svého času věnuje snaze o rozvoj Prahy a efektivnější fungování veřejné správy. Jeho firma CENTRAL GROUP je dlouhodobě největším rezidenčním stavitelem v ČR.

Více o CENTRAL GROUP

6 důvodů, proč pracovat u nás

Jsme úspěšná ryze česká společnost

Oceňujeme výkonnost a loajalitu

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců

Dáváme prostor nápadům a seberealizaci

Podporujeme odborné vzdělávání a rozvoj

Společně vytváříme nový domov pro lidi

Na co se ještě můžete těšit

 • 5 týdnů dovolené
 • pružná pracovní doba
 • možnost 4-denního pracovního týdne s volnými pátky
 • možnost čerpání neplaceného volna (až 15 dnů ročně)
 • příspěvek na stravování
 • příspěvek na kartu Multisport
 • finanční podpora mimopracovních akcí
 • plná úhrada očkování proti chřipce
 • výhodné zaměstnanecké půjčky
 • slevy od spolupracujících dodavatelů
 • výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
 • bezplatné právní a účetní konzultace

Baví nás to společně i po práci

V průběhu celého roku vymýšlíme společně nejrůznější akce, na kterých se skvěle bavíme. Pravidelně jezdíme lyžovat do Alp, s pádlem v ruce brázdíme nejrůznější české i zahraniční toky a mnoho vášnivých cyklistů si užívá oblíbené výlety na kolech. Zajedeme také občas zkontrolovat zásoby vína v moravských sklípcích a pro děti zaměstnanců organizujeme dětské dny nebo tradiční mikulášskou besídku.

A jelikož stmelování není nikdy dost, dvakrát do roka máme klasické teambuildingy. Baví nás tedy nejen stavět novou Prahu, ale také trávit čas společně třeba i po práci.

S kým se u nás potkáte

Michaela Tomášková

Michaela
Tomášková

výkonná ředitelka

Míša je typickým příkladem člověka, který se u nás vypracoval doslova od píky až na vrchol. Do CENTRAL GROUP nastoupila v roce 2004 hned po absolvování Právnické fakulty University Karlovy, a to na pozici řadové právničky. Po třech letech již právní úsek vedla a od roku 2013 je výkonnou ředitelkou. Můžete se s ní potkat někdy už na druhých kolech pracovních pohovorů, a pokud k nám nastoupíte, budete ji zaručeně vídat velice často. Míša svůj volný čas tráví nejraději sportem nebo odpočinkem v přírodě se svým psem.

Jiří Štěpka

Jiří  Štěpka

technický ředitel

Jirka začínal v CENTRAL GROUP v roce 2003 na pozici řadového stavebního dozora rodinných domů. Zhruba po roce a půl vedl tým stavebních dozorů na tehdejší naší největší lokalitě na Zahradním městě. Od roku 2013 se stal vedoucím oddělení projekce a za dva roky technickým ředitelem společnosti. Pokud k nám nastoupíte, budete se s ním setkávat při tvorbě projektů naší společnosti. Jirka ve svém volném čase podporuje své syny v jejich sportovních aktivitách, a když mu to čas dovolí, tak uteče na golf, kterému plně propadl.

Vladimír Teplý

Vladimír  Teplý

vedoucí Úseku realizace bytových staveb

Do CENTRAL GROUP nastoupil v roce 2005, aby si splnil sen o práci na zajímavých projektech v rámci rezidenčního bydlení. A to se mu bohatě splnilo. Na pomyslném vrcholu je určitě spolupráce na realizaci projektu Residence Garden Towers - jednoho z největších bytových domů v ČR, které společnost realizovala v Praze 3 – Žižkově nebo výstavba luxusního projektu Rezidence U Muzea v Praze 2 – Vinohradech. Ale mnoho dalších zajímavých projektů nás v CENTRAL GROUP ještě čeká, takže jestli i Vy máte chuť s námi měnit Prahu k lepšímu, můžete si s námi také své sny změnit ve skutečnost.