skip to main content

Kuchyňské studio

Vzorkovna v sídle CENTRAL GROUP zahrnuje také samostatné kuchyňské studio HANÁK NÁBYTEK a INDECO s komplexní nabídkou sortimentu a služeb. Klienti mohou vybírat z široké škály kuchyňských linek, spotřebičů, obkladů a příslušenství. Studio také nabízí služby specializovaných prodejců vyškolených přímo výrobci.

Specializovaní prodejci v sídle CENTRAL GROUP

  • pomohou vybrat vhodnou kuchyňskou linku
  • s klientem řeší rozmístění rozvodů instalací a případně výběr obkladů za kuchyňskou linkou
  • zpracují grafický návrh a zajistí vše zbývající
  • jsou k dispozici vždy od pondělí do pátku v době od 8 do 17 hod., po předchozím objednání (min. 1 pracovní den před požadovaným termínem schůzky) na telefonních číslech 226 221 122, případně 226 222 222 (recepce) nebo na e-mailu konzultace@central-group.cz
  • v jiných než uvedených časech je možné se s nimi na schůzce domluvit individuálně

Objednávka na kuchyňskou linku se uzavírá formou samostatné smlouvy o dílo. Byt může být zákazníkovi předán s již kompletně dokončenou kuchyňskou linkou. Klientovi tak odpadají všechny starosti s dodávkou, úpravou rozvodů atd.

Firma HANÁK NÁBYTEK působí na českém trhu od roku 1995, přičemž navazuje na bohatou historii svého zakladatele z 30. let minulého století. Nabízí jeden z nejprodávanějších programů moderních kuchyní, rustikálních kuchyní, klasických kuchyní a kuchyní ve vysokém lesku.

Více informací na www.hanak-nabytek.cz

Společnost INDECO působí na českém trhu od roku 1995 jako poskytovatel špičkových služeb v oblasti vybavení interiérů. Od roku 2009 se společnost začala zaměřovat i na kuchyně, nabízí kuchyně na míru do malých, středních i velkých prostor.

Více informací na www.indeco.cz