skip to main content

Praha 10 - VršovicePetrohradská

Hlavní fotografie lokality
TERMÍN DOKONČENÍ: DOKONČENO
POČET VOLNÝCH BYTŮ: 3


O projektu

Vršovice mají nezaměnitelnou mladistvou atmosféru, proto jsme projekt ušili na míru právě mladým lidem, pro které je tato lokalita velmi atraktivní. Celkový design domu je moderní a zapadá do industriálně laděného okolí. Petrohradská je vhodná jako startovací bydlení nebo jako výhodná investice.

Fotografie projektu Petrohradská

O lokalitě

Vršovice i samotná Petrohradská ulice nabízí skvělou občanskou vybavenost. Na výtečnou snídani je to do sousední kavárny jen pár kroků a nechybí zde ani pekárna, cukrárna nebo třeba útulné hospůdky s pestrou nabídkou piv. Pro větší nákupy je možné využít nákupní centrum Eden, kam lze dojet za 5 minut. Okolí Petrohradské je doslova protkáno množstvím sportovišť a zeleně. Relaxovat je možné za pár minut třeba v blízké Grébovce a do Krymské ulice je to jen kousek pěšky.

Fotografie lokality Petrohradská

Dopravní dostupnost

Za pár minut lze dojet tramvají do centra a za rohem je nádraží Vršovice, odkud jsou to na Hlavní nádraží jen 4 minuty. Přímo před domem je zastávka autobusu linek 124 a 139. Jen pár metrů je to na tramvajovou zastávku, kde lze využít linky č.2, 4, 5, 6, 7, 13, 21, 24, 92 a 95.
GPS: 50.0643333N, 14.4521111E

Fotografie z okolí Petrohradská

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >