skip to main content

Praha 5 - RadliceRezidence Radlické výhledy

Hlavní fotografie lokality


O projektu

Rezidence Radlické výhledy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst pro rodinné bydlení v Praze, jen 5 minut pěšky od metra Radlická. V šesti architektonicky originálních viladomech nad Radlickým údolím vznikne 110 luxusních bytů s dispozicemi od 1+kk po 4+kk, které poskytnou nádherné výhledy do zeleně a na město. Energeticky úsporné domy mají posuvná dřevěná eurookna, moderní skleněná zábradlí na balkonech, lodžiích i terasách a jsou obloženy designovými dřevěnými deskami a kamenem. Pro maximální komfort jsou všechny byty vybaveny klimatizací a podlahovým vytápěním. Nechybí ani exkluzivní koupelny. Vybírat je možné z mnoha dekorů vinylových nebo dřevěných podlah. Většina bytů má své podzemní parkovací stání s přípravou pro nabíjení elektromobilů, sklep a také venkovní prostor.

Fotografie projektu Rezidence Radlické výhledy

O lokalitě

Jen 200 metrů od domu je přírodní park Prokopské a Dalejské údolí a po pár krocích tak lze obdivovat krásy Dívčích hradů, Děvína nebo podniknout nespočet pěších a cyklistických výletů do okolní přírody. V blízkosti je i kompletní občanská vybavenost. V okolí je několik prestižních soukromých i státních mateřských a základních škol včetně těch mezinárodních. Nechybí ani nadstandardní zdravotnická a sportovní zařízení, včetně sportovního komplexu s bazénem, tenisovými kurty, fitness a wellness.

Fotografie lokality Rezidence Radlické výhledy

Dopravní dostupnost

Jen 5 minut chůze na metro B Radlická. Přímo u domu je autobusová zastávka linky č. 153 a 231. Do centra Prahy na Václavské náměstí se tak metrem dostanete za 10 minut.

GPS: 50.055667N, 14.396500E

Fotografie z okolí Rezidence Radlické výhledy

Mapa

Jak financovat nový byt

Nabízíme nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Možnosti financování >

Jak postupovat při koupi

Jestliže si vyberete nemovitost, můžete si ji nezávazně rezervovat. Po potvrzení vážného zájmu lze nemovitost rezervovat závazně na dalších 7 pracovních dnů. Pak už přichází na řadu způsob financování a podpis smlouvy. Podívejte se na postup krok za krokem.

Postup při koupi >