skip to main content

Novinky a aktualityzáří 2020

Získejte VYBAVENÍ BYTU ZDARMA v hodnotě až 500.000 Kč

Ke každému dokončenému bytu a ateliéru nyní získáte zcela ZDARMA vybavení od společností INDECO nebo HANÁK v hodnotě až 500.000 Kč. Akce se vztahuje nejen na všechny dokončené nemovitosti, ale i na všechny byty a ateliéry s termínem dokončení do konce roku 2020, a to v osmi lokalitách v Praze. Stačí uzavřít smlouvu do 31. října.

Jako největší rezidenční stavitel v ČR Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční podmínky financování Vašeho nového bytu. Nyní garantujeme hypoteční úvěr s úrokovou sazbou 1,99 %, která platí pro hypoteční úvěry s fixací na 8 let a do výše 80 % zástavní hodnoty nemovitosti. Konzultace a kompletní vyřízení hypotečního úvěru našimi specialisty je zcela zdarma.

Pronajímáme kanceláře a sklady v mnoha lokalitách po celé Praze

Proč si pronajímat drahé a luxusní prostory? Starší kanceláře a sklady plní účel stejně dobře, stojí ale výrazně méně a podmínky jsou flexibilní. Central Group nabízí prostory v devíti areálech po celé Praze. Díky pronájmu přímo od majitele má nájemce ty nejvýhodnější ceny a neplatí žádnou provizi. Čerstvou novinkou od letošního léta jsou komerční prostory unikátním velkém komplexu TELECOM office centre na Žižkově v Praze 3. Lokalita má skvělou dopravní dostupnost přímo u zastávek tramvají a jen 400 metrů (5 minut chůze) od stanice metra Želivského. Z mnoha kanceláří této budovy je krásný výhled na panorama Pražského hradu.