skip to main content

Novinky a aktualityříjen 2020

Zahajujeme prodej bytů ve zcela novém projektu VÝHLEDY CHODOVEC v Praze 10 - nyní za zaváděcí ceny

Nabídka CENTRAL GROUP se rozšířila o zbrusu nový projekt Výhledy Chodovec. Ve dvanácti moderních bytových domech obklopených zelení vznikne celkem 476 bytů. Klidný rezidenční areál s nádhernými výhledy na Meandry Botiče a panorama Prahy se nachází na pomezí Záběhlic a Chodovce v návaznosti na již nezastavitelnou oblast Trojmezí.

V první etapě vznikne ve dvou bytových domech A a B celkem 118 bytů. Vybírat můžete z promyšlených a efektivních dispozic 1+kk až 4+kk. Byty v horních patrech a další vybrané byty jsou vybaveny klimatizací a mají předokenní rolety. Všechny byty mají sklep a venkovní prostor (balkon, terasu, lodžii nebo předzahrádku), u většiny je v ceně již zahrnuto parkovací stání. Nyní platí ZAVÁDĚCÍ CENY, které začínají již na 3,1 milionech korun.

Zařazujeme do nabídky POSLEDNÍ BYTY v projektu Park Zahradní Město II.

V jednom z nejžádanějších rezidenčních projektů Park Zahradní Město II. v Praze 10 zařazujeme do nabídky posledních 8 bytů. Energeticky úsporný bytový dům se nachází přímo v ulici Švehlova v oblasti Záběhlic a Hostivaře, která patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším místům pro bydlení v Praze. V okolí projektu je kompletní občanská vybavenost. V těsné blízkosti se nachází supermarket a jen 4 minuty chůze od domu je moderní obchodně-zábavní centrum VIVO! Hostivař s řadou obchodů, restaurací, služeb, multikinem a fitness se saunovým světem.

Vyhlašujeme 13. ročník architektonické soutěže pro studenty o 175.000 Kč a stáž u architekta Hniličky

Central Group pořádá už 13. ročník studentské architektonické soutěže. Letošním tématem je “Návrh bytového domu na náměstí nové rezidenční čtvrti v Praze 6“. Soutěží se celkem o 175 tisíc korun a stáž u předního českého architekta Pavla Hniličky. Novinkou letošního ročníku je to, že autorům zajímavých návrhů může investor nabídnout spolupráci a zakázku na využití jejich návrhů pro realizaci. V porotě zasednou již tradičně známí architekti Zdeněk Lukeš, David Vávra, Adam Gebrian a Ondřej Chybík. Studenti mohou odevzdávat své návrhy až do 26. února 2021. Výsledky budou vyhlášeny v březnu příštího roku.