Baví nás stavět novou Prahu. Pojďte ji stavět s námi!

Za 26 let jsme dokončili 180 rezidenčních projektů a prodali více než 16.000 nových bytů, domů a parcel. Dlouhodobě držíme pětinový podíl na trhu nového bydlení v Praze a jsme největším rezidenčním developerem a investorem nové bytové výstavby v České republice.

Stále rosteme, a tak potřebujeme nové schopné lidi do týmu. Budu rád, když Vás budu moci přivítat v přátelském kolektivu CENTRAL GROUP.

Dušan Kunovský
zakladatel společnosti
a předseda představenstva

Kdo jsme

V roce 1994 jsme začínali jako malá firmička s parcelací pozemků a jejich zasíťováním. Postupně jsme rostli od prodeje parcel, přes výstavbu rodinných domů, menších bytových domů až k vytváření celých nových velkých městských čtvrtí v Praze. Být největším rezidenčním stavitelem v ČR nás velmi zavazuje. Je naší povinností být městotvorným developerem a každý náš další projekt musíme vždy ještě posouvat dále dopředu. A to z hlediska kvality, architektury i uživatelského komfortu.

Za dobu svého působení v našich 180 projektech našlo domov více než 16.000 rodin.

Finančně podporujeme řadu společenských, kulturních a sportovních akcí. Významným charitativním projektem je Nadační fond pro zdraví dětí, který jsme založili ve prospěch Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí a ročně mu garantujeme příjem ve výši jednoho milionu korun.


Proč pracovat právě u nás?

  • Protože jsme úspěšná, dynamická a ryze česká společnost
  • Protože umíme ocenit výkonnost a loajalitu
  • Protože společně vytváříme domov pro lidi
  • Protože budeme podporovat Vaše nápady
  • Protože každoročně vynaložíme stovky tisící korun na vzdělávání zaměstnanců
  • Protože nám velice záleží na tom, aby naši zaměstnanci byli spokojeni, a to také jsou. Z vnitrofiremního výzkumu vyplývá, že 89 procent zaměstnanců by práci u nás doporučilo

Věděli jste, že…

Skoro polovina našich zaměstnanců u nás pracuje déle než pět let?

Aktuálně zaměstnáváme přes 250 zaměstnanců?

Máme otevřenou platovou politiku? To co vám nabídneme v inzerátu a na čem se dohodneme u pohovoru u nás také dostanete


Co Vás čeká

Představení úseků Central Group

Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady stavíme byty. Od architektů po technickou analytiku, od administrativy přes inženýring až po projektanty. Je nás více než 250. Jsme Central Group. Největší rezidenční stavitel v České republice. Tým lidí, kteří za posledních 26 let postavil více než 16.000 bytů. A taky různorodá parta individualit vytvářející jednotlivá oddělení s řadou „specifik.“ Chápeme, že při rozhodování o vašem budoucím zaměstnání není od věci vědět, s kým budete trávit osm hodin denně. Nabízíme vám tedy „ochutnávku“ vašich budoucích kolegů. Jakési nastínění atmosféry na jejich oddělení. Necenzurované, neupravované, nevylepšované. Napsáno jejich vlastními slovy, zachyceno jejich vlastními objektivy. Rozhodněte se sami, jestli se chcete přidat.

Čeho se na pohovoru u nás nedočkáte

Firmy se dnes předhánějí v tom, kdo použije modernější techniky výběru pracovníků nebo kdo jich vyzkouší nejvíc. Také my jsme se zamýšleli, zda to ještě děláme správně, zda otázky, které pokládáme uchazečům, nejsou málo cool :), nebo zda od nás uchazeči neočekávají akční pohovory jako vystřižené z filmu Mission: Impossible. A víte, na co jsme přišli? Že moderní - nemoderní, cool – necool, je pár pravidel, kterých se budeme držet:
Číst dále »

Inženýrská odysea a lá CG

Před rokem mu na promoci třásl rukou děkan a předával diplom na Fakultě životního prostředí ČZU. O dvanáct měsíců později je z Jakuba Čermáka zástupce vedoucího úseku projekce obchodní dokumentace u největšího stavitele bytů v Praze. Ač to Central Group poměrně úspěšně tají, na poli především technických profesí je jednou z velkých hub nasávajících absolventy. A rozhodně jim nabízí příležitosti k růstu. Jako třeba Jakubovi.
Číst dále »

Central Group dává příležitost mladým talentům

CENTRAL GROUP dlouhodobě dává šanci začít svoji profesní dráhu na tom nejlepším místě schopným lidem i bez předchozích pracovních zkušeností nebo jen s krátkou praxí. Pokud na sobě pracují a rozvíjejí se, mají možnost profesně růst a posunout se v rámci společnosti dál. Náš velký tým v sobě koncentruje různorodé zkušenosti a vědomosti různých profesí.
Číst dále »

Naše benefity

Atraktivní pracovní prostředí

Sídlíme přímo u stanice metra Pankrác s krásným výhledem na Prahu

Firemní akce

Pořádáme oblíbené firemní akce a podporujeme společné mimopracovní aktivity

Profesní rozvoj

Investujeme do vzdělání našich zaměstnanců (jazykové kurzy, profesní školení)

Oceňujeme loajalitu

Stravenky ve výši 100 Kč s 50% příspěvkem zaměstnavatele

Dovolená 5 týdnů a možnost čerpání až 15 dnů neplaceného volna

Zvýhodněný tarif
T–mobile i pro Vaše blízké

Nízko úročené zaměstnanecké půjčky

Slevy na produkty společnosti a materiál spolupracujících dodavatelů

Péče o zdraví (dotovaná karta Multisport, bezplatné očkování)

Bezplatné právní a daňové konzultace

Aktuální volné pozice
Kontakty

Sídlo společnosti a klientské centrum

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(Motokov – přímo u stanice metra Pankrác)
IČ: 24227757

Personální oddělení

Lucie Volejníková
Tel.: +420 226 221 039
E-mail: volejnikova@central-group.cz

Top