skip to main content

Reference – realizované projekty

CENTRAL GROUP za 27 let svého působení úspěšně dokončila 180 rezidenčních lokalit a prodala téměř 17.000 nových bytů, domů a parcel. V mnoha případech se stává, že klienti, kteří si v minulosti pořídili nemovitost od CENTRAL GROUP, přicházejí po letech znovu a kupují si další. Mnoho zájemců také přichází na doporučení svých známých nebo příbuzných. Pro firmu je tato skutečnost tou nejlepší referencí.

Přehled referenčních projektů CENTRAL GROUP

PRAHA 3 – ŽIŽKOV | Residence Garden Towers

Bytový areál Residence Garden Towers, který se nachází v ulici Olšanská v Praze 3 – Žižkově, je nejvýznamnějším developerským projektem realizovaným v širším centru Prahy za posledních 25 let. Nabízí celkem 700 vysoce kvalitních a přitom cenově dostupných bytových a nebytových jednotek.

rok dokončení: 2016
celkový počet bytů: 700

PRAHA 5 – SMÍCHOV | Rezidence Park Nikolajka

Zcela ojedinělý exkluzivní projekt v centru Prahy, který na současném trhu jen těžko najde srovnání. Komorní projekt dvou bytových viladomů patří jednoznačně k tomu nejzajímavějšímu, co se v minulých letech v České republice postavilo.

rok dokončení: 2015
celkový počet bytů: 105

PRAHA 2 – VINOHRADY | Rezidence U Muzea

Rezidence U Muzea je komorním bytovým projektem v prestižní lokalitě historického centra Prahy. I přes umístění v pulsujícím srdci metropole přímo nad přestupní stanicí metra Muzeum je všech 42 nových bytů orientováno do klidné ulice bez dopravního ruchu.

rok dokončení: 2016
celkový počet bytů: 42

PRAHA 5 – RADLICE | Rezidence Panorama

Exkluzivní byty nad Prahou. Moderní bydlení nad Radlickým údolím s krásným výhledem do krajiny.

rok dokončení: 2008
celkový počet bytů: 150

PRAHA 7 – HOLEŠOVICE | Rezidence Nad Vltavou

Bytový areál Rezidence Nad Vltavou se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě Holešovic, která se zejména v posledních letech stává atraktivním a vyhledávaným místem pro moderní městské bydlení.

rok dokončení: 2018
celkový počet bytů: 114

PRAHA 5 – STODŮLKY | Rezidence Prague Towers

Unikátní byty s výhledem na celou Prahu. Jedna z nejvyšších rezidenčních budov v ČR nabízí více než 280 luxusních bytů v 21 nadzemních patrech. Bytový dům stojí nedaleko chráněné krajinné oblasti Prokopského a Dalejského údolí a je vzdálen jen pět minut chůze od stanice metra B Lužiny.

rok dokončení: 2011
celkový počet bytů: 282

PRAHA 5 – ZLIČÍN | Metropole

Dlouhodobě nejprodávanější bytová lokalita v hlavním městě. Jeden z nejrozsáhlejších developerských projektů, které kdy byly v Praze realizovány, vyrůstá přímo u stanice metra B Zličín a velkého obchodně-zábavního centra Metropole Zličín.

rok dokončení: 2014
celkový počet bytů: 1730

PRAHA 5 – SMÍCHOV | Rezidence Na Bertramce

Komorní rezidenční projekt v tom nejkouzelnějším koutu Prahy. To je Rezidence Na Bertramce. Najdete ji přímo v parku, naproti legendární usedlosti Bertramka, kde pobýval i Wolfgang Amadeus Mozart.

rok dokončení: 2017
celkový počet bytů: 41

PRAHA 5 – STODŮLKY | Nové Stodůlky

Moderní byty přímo u chráněné krajinné oblasti Prokopského a Dalejského údolí.

rok dokončení: 2008
celkový počet bytů: 440

PRAHA 10 – ZAHRADNÍ MĚSTO | Nové Zahradní Město

Atraktivní bydlení na hranici přírodního parku Meandry Botiče přímo u obchodního centra Park Hostivař.

rok dokončení: 2007
celkový počet bytů: 1150

PRAHA 10 – PITKOVICE | Nové Pitkovice

Moderní vilové domy v sousedství přírodního parku Botič – Milíčov jen 10 minut od metra.

rok dokončení: 2012
celkový počet bytů: 390

PRAHA 6 – BŘEVNOV | Rezidence Břevnovské centrum

Rezidence Břevnovské centrum je luxusním bydlením v širším centru Prahy na dobré a historií prověřené adrese. Bytový dům komorního typu se nachází přímo ve středu tradiční rezidenční čtvrti Prahy 6, která dlouhodobě platí za jednu z nejprestižnějších adres pro bydlení.

rok dokončení: 2015
celkový počet bytů: 79

PRAHA 8 – LIBEŇ | Rezidence Libeňské terasy

Rezidence Libeňské terasy se nachází v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8 jen pár kroků od stanice metra. Originální architektonické řešení bytového domu nabízí celkem 103 luxusních bytů o dispozicích od 1+kk po 4+kk.

rok dokončení: 2016
celkový počet bytů: 103

PRAHA 9 – LETŇANY | Nové Letňany

Velmi moderní rezidenční komplex s šesti bytovými domy se nachází nedaleko stanice metra C Letňany a Obchodního centra Letňany.

rok dokončení: 2013
celkový počet bytů: 720