CENTRAL GROUP - nové byty, domy a nebytové prostory

Nadační fond pro zdraví dětí
Central Group CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov)
Na Strži 65, 140 00 Praha 4
(přímo u stanice metra Pankrác)
Infolinky: 226 222 222, 226 221 111
Otevřeno: PO - PÁ 8 - 19 hod.
www.central-group.cz
info@central-group.cz


Generováno:
CENTRAL GROUP zahájil i letošní rok akvizicemi. Další pozemky získal v Horních Měcholupech a ve Stodůlkách

12.2.2015, Praha - Největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP zahájil i letošní rok nákupy nových pozemků. Svůj záměr překonat v akvizicích prozatím rekordní rok 2014, kdy se stal s celkem 12 novými lokalitami jednoznačně nejaktivnějším investorem, plní hned od ledna. Nejnovějšími přírůstky do portfolia společnosti jsou pozemky pro výstavbu zhruba 100 bytů v Horních Měcholupech a téměř 50 bytů ve Stodůlkách. Na nákup nových pozemků má CENTRAL GROUP, stejně jako v loňském roce, i letos vyčleněno nejméně 1,5 miliardy korun.

Nově zakoupený pozemek v Horních Měcholupech o rozloze přibližně 8 tisíc metrů čtverečních sousedí ze severu s právě realizovanou poslední etapou lokality Javorová čtvrť. V budoucnu by na něm mělo vyrůst přes sto nových cenově dostupných bytů. Druhá letošní akvizice pro zhruba padesátku nových bytů a komerční prostory se nachází v lokalitě Velká ohrada ve Stodůlkách.

Javorová čtvrť: Pražská rezidenční revoluce
Lokalita Javorová čtvrť společnosti CENTRAL GROUP se ihned po uvedení do nabídky v závěru roku 2012 stala doslova hitem mezi pražskými developerskými projekty, zejména díky revolučním cenám začínajícím dokonce pod hranicí 1 milionu korun včetně DPH. Není tedy divu, že zde CENTRAL GROUP stále přikupuje další pozemky pro nové etapy.

„Za necelých dva a půl roku od zahájení prodeje první etapy jsme v Horních Měcholupech prodali již přes 710 bytů. To je jednoznačně nejvíce, kolik kdy jakákoli firma za tak krátké období na jednom místě prodala. Javorová čtvrť se díky tomu stala prodejně nejúspěšnější bytovou lokalitou novodobé české historie,“ zdůrazňuje Dušan Kunovský, šéf CENTRAL GROUP.

Aktuálně je v prodeji již třetí a zatím poslední etapa, která nabízí celkem 375 bytů s termínem dokončení na konci letošního roku. Předcházející dvě etapy s celkovým počtem 568 bytů jsou již dokončeny a z více než 90 % vyprodány.

Obdobně má CENTRAL GROUP historicky dobré zkušenosti s lokalitou pražských Stodůlek, kde postupně dokončil téměř 1200 bytů v projektech Prague Towers, Nové Stodůlky, Dalejský park, Nad Údolím a Klausova. Všechny byty ve všech těchto projektech jsou již vyprodány.

„Kromě dobrých a zavedených lokalit s velmi příznivými cenami jsou pro úspěch prodeje klíčové i současné historicky nejvýhodnější podmínky financování. Díky bezkonkurenční Hypotéce CENTRAL GROUP s garantovanou úrokovou sazbou jen 1,99 % ročně, kterou lze financovat až 90 % kupní ceny nemovitosti, si kvalitní nové bydlení mohou zájemci dovolit již za 5.300 Kč měsíčně. Koupě vlastního bytu je tak nyní jednoznačně výhodnější než bydlení v nájmu a kupující si to dokáží spočítat,“ uzavírá Dušan Kunovský.
Soubory ke stažení:
  Tisková zpráva 12.2.2015
(dokument PDF)
  Tisková zpráva 12.2.2015
(dokument DOCX)

CENTRAL GROUP a.s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
Infolinky: +420 226 222 222, +420 226 221 111 E-mail: info@central-group.cz

Upozornění: Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a společnost CENTRAL GROUP si vyhrazuje právo na změny.
Aktuální a závazné údaje jsou na vyžádání k dispozici v obchodních místech společnosti.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

© Copyright 2020 CENTRAL GROUP a. s.