skip to main content

Varianty standardního provedení

Většina našich bytů je realizována ve vysokém standardu provedení KOMFORT. Ve vybraných projektech pak v luxusním provedení REZIDENCE, které zahrnuje navíc například exkluzivní koupelny, podlahové vytápění či nadstandardní dřevěná či plastohliníková okna. Pro nejnáročnější zájemce jsou připraveny byty v provedení PREMIUM, které zaujme luxusními dřevěnými podlahami, klimatizací, velkoformátovými obklady či řadou dalších luxusních designových prvků.

Veškeré vybavení bytu si lze pohodlně prohlédnout v naší vzorkově v klientském centru na Pankráci. Zde máme vystaveny i moderní kuchyňské linky a vestavěné skříně. Přijďte se inspirovat!

OBKLADY A DLAŽBY

 

KOUPELNOVÉ VYBAVENÍ

 

PODLAHOVÉ KRYTINY

 

VNITŘNÍ DVEŘE

 

VSTUPNÍ DVEŘE

 

KONCOVÉ PRVKY

 

KUCHYŇSKÉ STUDIO

Kuchyňské studio HANÁK NÁBYTEK a INDECO s komplexní nabídkou sortimentu a služeb. Klienti mohou vybírat z široké škály kuchyňských linek, spotřebičů, obkladů a příslušenství. Specializovaní prodejci pomohou vybrat vhodnou kuchyňskou linku, rozmístění rozvodů instalací a případně výběr obkladů vč. grafického návrhu. K dispozici jsou pondělí - pátek v době od 8 do 17 hod., po předchozím objednání (min. 1 pracovní den předem) na telefonních číslech 226 221 122 případně 226 222 222 (recepce) nebo na e-mailu konzultace@central-group.cz.

STUDIO VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ

Dodavatelem vestavěných skříní je firma INDECO CZ. Vyberete si z velké škály materiálů, barev a výplní dveří. Nabídka vnitřního vybavení skříní zahrnuje velké množství polic, zásuvek a doplňků, jako jsou sklopné tyče, držáky, věšáky či drátěné koše. Specializovaní prodejci pomohou vybrat vhodnou skříň, materiály, dispozice, barvy a nabídku vnitřního vybavení vč. grafického návrhu. K dispozici jsou pondělí - pátek v době od 8 do 17 hod., po předchozím objednání (min. 1 pracovní den předem) na telefonních číslech 226 221 122 případně 226 222 222 (recepce) nebo na e-mailu konzultace@central-group.cz.

VITRUÁLNÍ PROHLÍDKA